לימור מזור צילום פרטי
לימור מזור. צילום פרטי

לימור מזור פורשת: אין לחבר מועצה שום השפעה על קבלת ההחלטות

שתפו

כחצי שנה אחרי פרישתה של רינה גרינברג, פורשת גם מזור מסיעת התחדשות עם אחריות ומהמועצה: אחד הימים המאושרים בחיי

מאת גיל דובריש

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

לימור מזור (48) חברת מועצת העיר ב-7 השנים האחרונות הודיעה הבוקר (ראשון, 15.11.2020) על החלטתה לפרוש מסיעת התחדשות עם אחריות ומהמועצה. במקומה תיכנס למועצה ד"ר יוליה נוסבק, מספר 5 ברשימה.

לרשימת התחדשות עם אחריות ישנם 3 נציגים במועצת העיר, רק אחד מהם חבר ברשימה המקורית שנבחרה לפני שנתיים – אבי קוריאט, זאת אחרי פרישתה בחודש מאי של רינה גרינברג, ראשת הרשימה וכאמור, עם עזיבתה של לימור מזור.

מזור, המקורבת מאוד לרינה גרינברג, התמודדה בשנת 2013 למועצת העיר במסגרת הרשימה המשותפת של עדי אלדר ורינה גרינברג והוצבה במקום החמישי. אחרי 5 שנים כחברת קואליציה, התלבטה אם להתמודד שנית בבחירות 2018, ובסופו של דבר התייצבה לצידה של גרינברג לקמפיין בחירות נוסף. בשנתיים האחרונות כיהנה כחברת אופוזיציה.

״למדתי המון בתקופה הזו״ מסכמת מזור את שבע השנים במועצה. ״חמש השנים הראשונות היו מדהימות. זה היה המקום שבו נחשפתי לראשונה לעולם הפוליטי, ובמקביל התפתחתי באופן אישי – הספקתי להשלים תואר ראשון ולהתחיל לימודי תואר שני״.

מזור אומרת כי היא מרגישה שאבן נגולה מעל לבה: ״זה אחד הימים המאושרים בחיי. לחבר מועצה אין שום השפעה על קבלת ההחלטות, בוודאי לא כשאתה חבר האופוזיציה. למרות זאת מעולם לא הייתה לי כוונה לעזוב את הסיעה ולהיכנס לקואליציה – אני מעדיפה לפרוש מהמועצה לגמרי. אני לא צריכה להיות חברת מועצה כדי להמשיך ולפעול לטובת העיר. אני אוהבת את כרמיאל ואמשיך לעשות למען התושבים״.

לדברי לימור מזור, ״אני משאירה את המלאכה בידיו הנאמנות של ראש העיר משה קונינסקי, שמוכיח מנהיגות והוכיח לי שיש על מי לסמוך. תודה לחברתי ומורתי רינה גרינברג על שחשפה בפני את העולם הציבורי והפוליטי והיא מהווה עבורי מוקד הכוח הידע ושגם הפעם נתנה לי את ברכת הדרך. תודה לחברי ושותפי לדרך אבי קוריאט, יו"ר הסיעה שלי, אני יודעת שדרכינו עוד יצטלבו בעשייה למען תושבי העיר. והתודה הגדולה למשפחתי היקרה שנתנה לי גיבוי ותמיכה לאורך כל הדרך – אני אוהבת אתכם״.

כתבה מעניינת:

בית בראט. צילום ארכיון: פורטל זהר.נט

קורונה בבית בראט: אחות מאומתת, הדיירים בבידוד

שתפומאת גיל דובריש דיירים בבית האבות בראט בכרמיאל נכנסו לבידוד בחדריהם, לאחר שאחת האחיות במקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.