בית ספר לימודים כיתה קורונה מסכה צילום אילוסטרציה: Pixabay
צילום אילוסטרציה: Pixabay

ללא חובת נוכחות: התלמידים בכרמיאל חוזרים ללימודים

שתפו

תלמידי בתי הספר והגנים יחזרו לפעילות מלאה ללא קפסולות וללא למידה מרחוק, בתהליך מדורג שצפוי להימשך מספר ימים. העירייה: כיתות א'-ג' ישובו ללימודים עד יום שלישי, כיתות ז'-י"ב בהתאם להערכת המצב בבתי הספר

מערכת פורטל זהר.נט

לאחר מאבק של השלטון המקומי בהנחיות הממשלה, תשוב החל מיום ראשון מערכת החינוך לפעילות מלאה בכרמיאל, כמו גם ברחבי הארץ. לפי המסתמן, החזרה ללימודים בכרמיאל תהיה הדרגתית ותימשך ככול הנראה לאורך כול השבוע הקרוב.

גני הילדים

לפי המתווה המסתמן, ישובו גני הילדים להפעלה מלאה לא קפסולות: גני טרום חובה בשעות 07:55 – 14:00, גני טרום חובה (גני מועדון) – ישובו לפעילות ביום שני בין השעות 07:55 – 17:00 ללא הזנה, גני חובה – בין השעות 07:55 – 16:00 (ללא הזנה). בימים אלו מופץ שאלון בדבר מודל החזרה של גני מועדון.

גני חינוך מיוחד: גני חובה התפתחותיים בשעות 7.55-16.00 ללא הזנה. גן שיקומי חינוך מיוחד בשעות 7:55-15:00 (ללא הזנה) וגני תקשורת החל מיום שני בין השעות -7.55- 16.45 (ללא הזנה).

מעיריית כרמיאל נמסר עוד כי, על כל ילדי גני חובה והחינוך המיוחד להגיע לגן עם ארוחת בוקר וארוחת צהריים. את הארוחה יש להביא בקופסא אישית ולצרף מפית עליה תונח הקופסא ובקבוק מים אישי עליו שם הילד
בהמשך ובכפוף להנחיות משרד החינוך תיבדק האפשרות לפתוח את הגנים בשעות הבוקר הרגילות.

בתי ספר

כיתות א' – ג' – ישובו ללימודים מלאים ללא קפסולות החל מיום ראשון.
כיתות ד' – ו' – במהלך הסופ"ש תיערך הערכת מצב ובהתאם יוחלט לפתוח, לא יאוחר מיום שלישי.
כיתות ז' – י"ב – ישובו ללימודים בהתאם להנחיות הצוותים החינוכיים בבתי הספר.

במקביל נערכים בעירייה להפעלת צהרונים בבתי הספר.

ראש העיר משה קונינסקי אמר בפניה לתושבים: "אנו עושים את כל המאמצים לאפשר פתיחת מערכת החינוך באופן מלא וחלק, עם זאת יתכנו עיכובים, נא גלו סבלנות. אנו מודים למנהיגות ההורים העירונית, ליו"ר הנהגת ההורים משה צדקיהו , ליו"ר ועד הורי גני הילדים עומרי סארמילי, לצוות מינהל החינוך בעירייה ולכל צוותי החינוך בעיר על עבודה אחראית ומשמעותית גם בימים מורכבים אלה".

מהעירייה נמסר, שימו לב – בהתאם למצב אין חובת נוכחות. העירייה תמשיך לעדכן את ההורים והתלמידים בכל מידע והתפתחות.

כתבה מעניינת:

מבחן צילום אילוסטרציה

ציוני הבגרות בכרמיאל: ירידה מדאיגה במתמטיקה

שתפומגמת ירידה בציוני הבגרות של תלמידי העיר בשנת הלימודים תשע״ט (2019) שלפני הקורונה. הכרמיאלים מתחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.