הישאם כיואן חותם בכרמיאל. צילום: הפועל עירוני כרמיאל
הישאם כיואן חותם בכרמיאל. צילום: הפועל עירוני כרמיאל

לקראת המשחק מול טובא: הבשורות הטובות ושחקני החיזוק

שתפו

כרמיאל החתימה בסופ״ש שני שחקני התקפה עם ניסיון בליגת העל ובליגה הלאומית. בינתיים, המובילה כפר מנדא שמטה נקודות בבית מול צפת. ביום שלישי: משחק חוץ מול טובא מהתחתית

מאת גיל דובריש

ביום שלישי הקרוב (2.11.2021) תצא הפועל עירוני כרמיאל למשחק חוץ מול טובא זנגריה מהתחתית. לפני המשחק הצפוי קיבלה הקבוצה בשורה מצויינת: המובילה כפר מנדא שמטה בבית נקודות מול מ.כ צפת וסיימה איתה בתיקו 2:2. מנדא אומנם ממשיכה להוביל את הטבלה, בפער של 4 נקודות על פני עירוני כרמיאל, אבל לכרמיאל חסרים 2 משחקים (השווים 6 נקודות בקופה).

בינתיים ממשיכה הקבוצה העירונית להתחזק. בסוף השבוע החתימה עירוני כרמיאל שני שחקני חיזוק חדשים שאמורים להוסיף עוצמה לחלק הקדמי.

השחקן הראשון שחתם בכרמיאל הוא הישאם כיוואן, שחקן קישור בן 34 עם ניסיון עשיר בליגת העל ובליגה הלאומית. כיואן שיחק בשנים 2006-2017 בהפועל חיפה, לאחר מכן שיחק בקבוצות אחי נצרת והפועל בני לוד בלאומית, בעונת 2019-2020 עבר למג׳ד אל כרום ושיחק שם שלוש עונות, בליגה ב׳ ובליגה א׳. את העונה הנוכחית פתח כיואן בשעב מהליגה של כרמיאל וכאמור, השבוע חתם בכרמיאל. לכיואן יש אפילו הופעה אחת בנבחרת ישראל הצעירה (מול אוקראינה ב-2007).

השחקן השני שחתם בסופ״ש בכרמיאל הוא מחמוד יוסף (אבו אליודה) בן 24, שחקן כנף מוכשר שפתח את העונה דווקא בשורות היריבה הגדולה של כרמיאל – כפר מנדא. השחקן שגדל במחלקת הנוער של אחי עכו, עבר לבוגרים של אחי טמרה מליגה ג׳ ואז קפץ לליגות הבכירות. עונת השיא שלו היתה ב-2019-2020 – הוא שיחק בהפועל כפר סבא בליגת העל, הספיק להבקיע מול הפועל חיפה ולספוג אדום מול מכבי ת״א ואז ירד ללאומית שם שיחק בהפועל בני לוד. בעונה שעברה שיחק בהפועל בועיינה מליגה א׳ ואת העונה הזו פתח בכפר מנדא מליגה ב׳. אבו אליודה שיחק בשני המפגשים של הקבוצות העונה ונטל חלק במשחק הגביע שבו הדיחה מנדא את כרמיאל בתחילת העונה.

מהפועל עירוני כרמיאל נמסר כי היא שמחה להחתים שני שחקנים איכותיים בחלק הקדמי שיוסיפו ללא ספק כוח משמעותי בהתקפה.

עם החתמתם של שני שחקני החיזוק החדשים בכרמיאל, שוקלים בקבוצה לשחרר מספר שחקנים מהרוטציה, אך עדיין לא התקבלה החלטה סופית לגבי זהותם.

הפועל עירוני כרמיאל החתמה מחמוד יוסף אבו אליודה 2021-10
מחמוד יוסף וסוכנו ביחד עם מנכ״ל הפועל עירוני כרמיאל עומרי דרור. צילום: הפועל עירוני כרמיאל

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל נגד ג׳דידה מכר צילום מג׳דנה נאסר

ככה לא פותחים שנה: הפועל עירוני כרמיאל הופתעה בבית

שתפומערכת פורטל זהר.נט הפועל עירוני כרמיאל פתחה את שנת 2022 בהפסד ביתי למכבי ג׳דידה-מכר שסיבך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.