בית / חדשות / חדשות כרמיאל / לקראת הסגר: עשרות דוחות ביום ומחסומים בכניסות לכרמיאל
משטרה אכיפה קורונה מחסומים צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

לקראת הסגר: עשרות דוחות ביום ומחסומים בכניסות לכרמיאל

שתפו

בתחנת כרמיאל ממתינים לאישורים הרשמיים על מנת להתחיל באכיפת ההסגר בכניסות לעיר לקראת חג הפסח. עשרות דוחות נרשמים בכול יום למפרי בידוד

מאת גיל דובריש

במשטרת כרמיאל מתגברים כוחות ומתכוננים להחמרת האכיפה לקראת כניסת חג הפסח. בתחנת כרמיאל, כמו גם בכול רחבי הארץ, ממתינים בשלב זה להנחיות הרשמיות מהממשלה ויפעלו בהתאם לתקנות.

האכיפה תתבצע ככול הנראה בשני שלבים – בשלב הראשון שיחל היום בערב, מסתמן כי יוצבו מחסומים משטרתיים בכניסות לכרמיאל על מנת למנוע כניסת רכבים של תושבים מבחוץ ובשלב השני – שיחול בין ערב החג יום רביעי בשעה 15:00 לבין הבוקר שלמחרת, יום חמישי ב-7:00, צפוי סגר מוחלט על כרמיאל וחלוקת העיר לפי רובעים. לפי ההנחיות לא תותר יציאה של יותר מ-100 מטרים מחוץ לבית. כול זאת כמובן בכפוף לאישור הממשלה. עדיין לא ברור מה תהיינה ההנחיות בסוף השבוע שאחרי החג.

בתוך כך נודע לפורטל זהר.נט כי מזה למעלה משבוע נרשמים בכרמיאל עשרות דוחות בממוצע בכול יום למפרי בידוד. במשטרה מציינים כי האכיפה הוגברה משמעותית בימים האחרונים ומי שמפר את התקנות לפיהן אין לצאת מעבר ל-100 מטרים מביתו ללא צורך בהתאם לתקנות, נקנס בסכום של 500 שקלים.

צילומים: דוברות המשטרה

כתבה מעניינת:

אדם פוחד חושש צילום אילוסטרציה: Pixabay

שמעתם על התופעה החדשה? קוראים לזה חרדת שגרה

שתפוצרה אחת מאחורינו, צרה חדשה לפנינו: תופעה חדשה – חולי קורונה ואנשים שהיו בהסגר ממושך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.