רב פקד אורית מנדלוביץ צילום דוברות משטרת ישראל copy
רב פקד אורית מנדלוביץ. צילום דוברות משטרת ישראל

לרגל יום האישה: קצינת הבוחנים הראשונה בגליל בתפקיד רפ״ק

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

לרגל יום האישה, מונתה אורית מנדלוביץ לקצינת הבוחנים – האישה הראשונה בתפקיד הזה במחוז צפון בדרגת רב פקד. מנדלוביץ אחראית למעשה על כל אזור הגליל ובכלל זה גם כרמיאל ומשגב.

אורית מנדלוביץ (40) נולדה וגדלה במושב תל תאומים, אחות בכורה במשפחה של חמש בנות. את לימודיה התיכוניים סיימה במקיף דתי אורט בבית שאן בשנת 2000. לאחר מכן, עשתה שירות לאומי בבית הספר אורנים לחינוך מיוחד באור יהודה. היא נשואה לצחי ואמא לשתי בנות, עדן (12) ויובל (9).

מנדלוביץ, עורכת דין בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב, התגייסה למשטרת ישראל בשנת 2011, ושימשה כתובעת תעבורה במשך יותר מ-7 שנים. החל מאוגוסט 2018 היא משמשת בתפקיד ראש מחלק תאונות דרכים במרחב גליל. לאורך השירות שלה נבחרה כמצטיינת בתביעות וגם בתפקיד הנוכחי.

היום ולרגל יום האישה סוכמה לתפקיד כקצינת בוחנים הראשונה (כאישה – שוטרת) במחוז צפון בדרגת רב פקד.

בנימה אישית מאחלת אורית לכלל הנשים הצלחה והגשמה עצמית, לדבריה אישה יכולה לעשות כל תפקיד: ״השיגו את המיטב מעצמכן – על ידי כך שתהפכו ניצוצות קטנטנים של הזדמנות, ללהבות גדולות של הישגים״.

כתבה מעניינת:

חונכים את הקונדיטוריה הלימודית בכפר הילדים בכרמיאל. מיקי שמו משה דולב אורן וזאנה ראובן קרופיק נעמה הלוי מאר סמר בשארה צילום אביב גוטליב

הקשר של מיקי שמו לקונדיטוריה בכרמיאל

שתפומערכת פורטל זהר.נט קונדיטוריה לימודית חדשה נחנכה בכפר הילדים בכרמיאל ביוזמת דירקטוריון בנק הפועלים. לפני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.