בית / Uncategorized / מאיה
תמונת אילסוטרציה

מאיה

שתפו

מאיה ואני הכרנו כשחזרתי לארץ אחרי עשור. בחורה שנונה, חכמה, מצחיקה, נאה, סקסית. עם השנים הבנתי שהיא סוג של מלאך. נפגשנו באיזה חוף ים, לרגע היה נראה שהיא ממש גרה שם. ברקע מתנגן אמיר דדון והיא יושבת שם ושרה לא ממש מעניין לה מי סביבה ושאנשים מסתכלים.

אני בא לבקש אש היא מחייכת, ״אני לא מעשנת״. אני מחייך חזרה, שואל: את גרה פה ואין לך אש? היא צוחקת ואומרת ״סתם סופ״ש בכיף שלי, לא באמת גרה פה ואני בטבע, לא צריך אש. גם ככה אני לא אוכלת אוכל חם״. היא מגחכת ושואלת ״אבל יש לי בירה קרה, אם בא לך ואש תבקש מהחבר׳ה שם, מעשנים למוות״.

אני מתיישב איתה, אנחנו מדברים שעות על החיים, עבודה, אהבה, משפחה. אני לא שם לב שהזמן עובר, אפילו מחשיך כבר. פתאום אני קולט שהיא נרדמה ואמא שלי משגעת אותי איפה אני ושאני אגיע כבר לארוחת שבת. אני לוחש לה באוזן שאני חייב לזוז ואחזור מחר. היא נותנת לי נשיקה על השפתיים ואני הולך. מגיע הביתה, מקלחת מכל החול, ארוחת שבת עם המשפחה, שנים לא עשיתי זאת, אני רק כמה ימים פה וכל המשפחה הגיעה. היה טעים וכיף ושמח ואניהראש שלי במאיה. חצות, כולם הולכים, אני אורז קצת אוכל חם למאיה ויורד לים. אני מגיע לשם, כולם רוקדים, שמחים, שנים לא ראיתי ככה אנשים שמחים, כאילו שאצלנו הישראלים יש משהו מיוחד בשמחה.

אני מחפש אותה בין כל האנשים, פתאום אני רואה אותה בצד בוכה. אני מתקרב. מאיה מה קורה?

״כולכם זנשבר לי מכם. הלב שלי לא יוכל יותר״. היא הולכת לשבת ליד הדברים שלה, אני הולך אחריה, מתיישב. הכנתי לך אוכל חם. היא מנגבת את הדמעות ואומרת: ״איך אפשרי שהסקס יהיה כלכך טוב, טוב פלוס פלוס, שיחות עד הבוקר, צחוקים, אבל לא להתאהב? מה נסגר איתכם הגברים, כמה דפוקים אתם?״ אני שואל אותה למה את מדברת ברבים?

היא מחייכת ומתנצלת שיצאה עלי. ״נימרוד סליחה, הלב שלי שבור. זה לא זמן טוב לפגוש אותי״. אני מחייךאוכל טוב ועוד של אמא שלי פותר הכל. היא לוקחת ביס מהבורקס ואומרת ״וואו אמא שלך אלופה״. מחייכת ושואלת, ״יש מצב שאנחנו נוסעים אלי, נתקלח, נשתה קפה, כל הרעש פה עושה לי לא טוב״.

אנחנו מגיעים לדירה שלה. חצי ממנה ריקה. היא מתחילה לבכות ״אתה יודע, הוא ממש בן של זכי כלום פה לא שלו, חוץ מהבגדים, הנעלים שגם חלק אני קניתי לו עד שהוא יצא מהבלגנים שלו, אבל הוא עבר לגור עם הפקידה שלו״. אני מסמיק והיא צוחקת ״יש לי פה ג׳ורה לפעמים תתרגל, אבל אני נשמה טובה, לפחות זה מה שכולם אומרים לי כל הזמן״. ואני שאף פעם לא הייתי מאוהב, אני חושב ככה לפחות, מתמוגג מהג׳ורה שלה. היא נכנסת להתקלח יוצאת עם חלוק, נותנת לי מגבת, ״תתקלח, למיטה שלי לא עולים בלי מקלחת״.

אנחנו שוכבים ומדברים ושותים קפה וככה עוברים הימים. מבלים יחד, ים, מסיבות. מוצאים לי עבודה. עוברים כבר חודשים ואני לא אומר לה כלום שאני אוהב מאוהב ולא יכול בלעדיה.

אחותי מתחתנת ואני מבקש ממנה לבוא לאירוע. היא מגיעה. כל המשפחה שמחה. אמא שלי עושה בושות כמובן ואחי הגדול לוחש לה ״נראה לי הוא מאוהב בך״, מאיה עונה לו ״זה בסדר גם אני בו״.

חופה. אני קורא לה לעמוד איתי, היא מסתכלת אליי בעיניים הגדולות שלה ואני רואה שעוד שנייה בוכה. היא מחזיקה לי את היד חזק. החופה מסתיימת, חיבוקים, נישוקים, ריקודים, בלגן, אנחנו מתחבקים, אני תופס לה את הפנים ואומר לה מאיה אני אוהב אותך, ככה כמו שאת, את מלאך שנשלח אלי, אני רוצה להתחתן איתךבן אדם עם לב ונשמה כמו שלך אי אפשר ללמד, או שאתה כזה או שלא

אנחנו מגיעים שיכורים לדירה שלה, היא נכנסת לדירה, לוקחת טוש וכותבת על הדלת כאן ״גרים מאיה פה ג׳ורה ונימרוד החתיך והילדים שבדרך״. היא מתיישבת על המיטה ומחייכת, אני מתיישב לידה, היא קמה, מתיישבת עלי ונושקת לי על הפנים נשיקות קטנות כאלה. אני לוחש לה את בלי תחתונים היא עונה לי כן ואני כמו נער מתבגר מתרגשיש לנו קטע כזה לגברים, כשאנחנו מאוהבים אנחנו הופכים רגישים יותר. אנחנו עושים סקס הכי מדהים בעולםבבוקר אני קם, רץ לחנות תכשיטים, קונה לה טבעת, חוזר לדירה, קולט מה כתוב על הדלת, נקרע מצחוק ומודה לאחד שם למעלה ששלח לי מלאך. אני נכנס למיטה, עונד לה את הטבעת. היא נושקת לי ואומרת לי ״אני אוהבת אותך בכל ליבי״

סופ״ש נעים מלא באהבה וסקס!

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.