רופא צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

מאמי מייקאובר – הניתוח שמחזיר לך את הגוף הצעיר

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

בתור נשים, החלום האולטימטיבי שלנו הוא להביא לעולם ילד, או כמה ילדים, ולהקים משפחה בריאה ומאושרת. אבל תהליכי הריון ולידה שיש להם השפעה עמוקה מאוד על המראה החיצוני של הגוף שלך, לטוב ולרע. לא כולן יכולות להתמודד בהצלחה עם השינויים במראה החיצוני, ויש לכך השפעות נפשיות ומנטליות. בדיוק מהסיבה הזו, בשנים האחרונות נשים רבות פונות לעזרתו של המנתח הפלסטי, על מנת להחזיר עטרה ליושנה ו"לבנות מחדש" את הגוף שלהן כמו שאתן זוכרות אותו. סדרת ניתוחי מאמי מייקאובר היא תהליך קליני שבו את יכולה לקבל מחדש את הגוף שלך ת, ולהרגיש בנוח עם המראה החיצוני שלך. זהו תהליך אסתטי לכל דבר ועניין, שתלוי במידה בלתי מבוטלת באופן שבו הלידות וההריונות ישפיעו על הגוף שלך ולכן את צריכה לבנות את תוכניות הניתוח ביחד עם רופא מקצועי ומיומן, שיאפשר לך להנות מהתוצאה.

מה מתרחש בניתוח מאמי מייקאובר?

סדרת ניתוחי מאמי מייקאובר מתייחסת בדרך כלל לטיפול ב:

  1. אזור אגן הירכיים – שם ניתן לבצע מתיחה של העור וטיפול בעודפי שומן שהצטברו בתקופת ההריון. על בסיס שאיבות שומן, ניתוחים למתיחת עור, ניתוחים לתיקון פגמים בעור הרופא המטפל שלך יצליח להחזיר לירכיים את המראה הצעיר שלהן, ולהצר את ההיקפים בצורה עדינה ואלגנטית, כדי להעניק לגוף שלך מראה נשי ולא מתאמץ.
  2. טיפול באזור הבטן – באזורי המתיחה של הבטן, ניכרים בדרך כלל הסימנים המובהקים ביותר לתהליך ההריון והלידה. סימני מתיחה, עודפי שומן, שינויים במרקם העור. כל אלו הם רק חלק מהסממנים שאת רוצה להעלים בגוף שלך. ולשם כך את צריכה לעבור ניתוחים קוסמטיים בהתאמה אישית. הרופא שמלווה את תהליך הניתוח, יבנה בשבילך את תוכנית העבודה ויבטיח שכל שלב בדרך משרת את המטרה הסופית שלך.
  3. אזור החזה – שם תרצי לבצע מתיחת חזה והרמת חזה. שכן לאחר חודשי הריון ארוכים והנקה ממושכת, החזה משנה את צורתו ולא כל אחת מרגישה בנוח עם המראה החדש. זו היא פרוצדורה שגרתית יחסית, שנשים רבות מבצעות ובהצלחה, לאחר תקופת ההריון שלהן, ואחוזי ההצלחה בהליך הם יחסית גבוהים.

שביעות הרצון שלך, היא הדבר הכי חשוב

בסופו של יום, המטרה של ניתוחי מאמי מייקאובר היא קודם כל לאפשר לך להרגיש בנוח עם הגוף שלך. אין שום סיבה שבגללה את רוצה או צריכה לבצע הליכים רפואיים מורכבים יחסית, מבלי שיש לך ידע מהימן על תהליך העבודה והבנה של הנחיצות של הניתוח. מהסיבה הזו, חשוב לעבוד לאורך כל שלבי הדרך עם רופאים מקצועיים, ועם צוות רפואי שנותן לך את התמיכה ואת השקט הנפשי. הגוף שלך ילווה אותך עוד שנים רבות אחרי הלידה, מה שאומר שאת צריכה להרגיש בנוח לעמוד מול המראה.

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

מרפאת שיניים צילוםPixaBay

מרפאת שיניים בחיפה – מה חשוב לבדוק

שתפומערכת פורטל זהר.נט השמירה על בריאות הפה היא קריטית בכל גיל ועל מנת לוודא שאנחנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.