בית / חדשות / פלילים ומשפט / תקיפה חמורה בכרמיאל: מבוגרים תקפו באלימות שני נערים, המשטרה חוקרת
תקיפה אלימה מכוש כרמיאל צילום מצלמת אבטחה
תקיפה אלימה מכוש כרמיאל צילום: מצלמת אבטחה (בכפוף לסעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)

תקיפה חמורה בכרמיאל: מבוגרים תקפו באלימות שני נערים, המשטרה חוקרת

שתפו

תקיפה חמורה בשכונת מכוש: שלושה מבוגרים בני מיעוטים היכו שני אחים בני 17 ו-15 בעת שטיילו עם כלבם ברחוב. אחיהם של הנערים: מעשה בזוי. צפו בסרטון של מצלמת האבטחה

מאת גיל דובריש

שני אחים בני 17 ו-15 מכרמיאל הותקפו אמש (חמישי) באלימות בידי שלושה מבוגרים בני מיעוטים בשכונת מכוש בכרמיאל. המשטרה חוקרת את האירוע ומנסה לאתר את החשודים.

האחים יצאו אתמול בסביבות השעה 21:00 לטיול עם כלבם באזור מגוריהם ברחוב שחף במכוש. בשלב מסויים נתקלו בשלושה מבוגרים שחלפו על פניהם והעירו להם על הכלב. בין הצדדים היו חילופי דברים קצרים ומיד אחריהם התנפלו המבוגרים על השניים ותקפו אותם באגרופים ובעיטות.

מצלמת אבטחה שמוצבת בבית סמוך למקום האירוע תיעדה את ההתרחשות כולה: בסרטון ניתן לראות את הנערים חלפו על פניהם של שלושת המבוגרים, בשלב מסויים הם נעצרו לחילופי דברים איתם. בשלב זה אפשר להבחין בשני הבזקי אור, יתכן שהמבוגרים צילמו בטלפונים שלהם את הכלב. לאחר כמה שניות הנערים המשיכו בדרכם, אבל אז אחד המבוגרים רדף אחריהם, תפס את הנער הצעיר מבין השניים, בן 15, והיכה אותו באלימות כשגם חבריו מצטרפים אליו. אחיו הגדול של הנער נחלץ לעזרתו וספג גם הוא מכות קשות מהתוקפים. רק אחרי רגעים ארוכים החשודים עזבו את המקום ונמלטו משם בהליכה מהירה. בסרטון אפשר לראות גם צעירה שהבחינה בהתרחשות ועצרה במקום האירוע. בהמשך התקשרה להזעיק את השיטור העירוני.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

שני הנערים סבלו מחבלות בכול חלקי גופם ונזקקו לטיפול רפואי. לאחר מספר שעות שוחררו לביתם וניגשו לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה נגד תוקפיהם. אחיהם הגדול של המותקפים אמר לפורטל זהר.נט: "זה מעשה בזוי, מדובר בשלושה אנשים מבוגרים בני 40 בערך שתקפו והיכו ללא רחמים ילדים. אנחנו מבקשים מכול מי שיש לו פרטים על האירוע או על זהותם של התוקפים, ליצור קשר עם משטרת כרמיאל על מנת שהחוקרים יצליחו לאתר אותם במהרה. אני מקווה שהמשטרה תתפוס את התוקפים ותעניש אותם במלוא חומרת הדין".

מהמשטרה נמסר: "…התקבל דיווח במוקד 100של משטרת ישראל אודות אירוע תקיפה. שוטרי משטרת ישראל הוזעקו לזירת האירוע, חוקרים אספו ממצאים ופתחו בחקירה. זהות החשודים ידועה ומבוצעות פעולות לאיתורם ומעצרם".

כתבה מעניינת:

בדיקת אלכוהול נהג צילום דוברות המשטרה

שתה ״קצת״ יותר מדי: נעצר נהג מכרמיאל עם כמות כפולה מהמותר של אלכוהול בדמו

שתפומערכת פורטל זהר.נט נהג בן 23 מכרמיאל נעצר בסוף השבוע כשבדמו רמת אלכוהול כפולה מהמותר …


3 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בזיון מה שקורה בעיר הזו

 2. המחבלים שסיב תפסו תחת יש לדאוג שהידים שהיכו את שני האחים יגדעו

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  זה במסגרת הערבים להשלתב במדינה.. ……
  עוד מה שחסר שיהיו בממשלה .
  חייבים להקשיב למה שחברי הכנסת שלהם אומרים בערבית ובכפרים .
  לגבי המשטרה . מצחיק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.