בית / חדשות / חברה וקהילה / מגיע להם: הבית החדש של מתנדבי איחוד הצלה בכרמיאל
בית המתנדב איחוד הצלה חנוכה 2019-01

מגיע להם: הבית החדש של מתנדבי איחוד הצלה בכרמיאל

בית המתנדב של ארגון איחוד הצלה בכרמיאל נחנך השבוע במעמד ראש העיר, הרב הראשי ואישי ציבור. ישמש להחלפת ציוד רפואי ואירועים

מערכת זהר הצפון

השבוע נחנך בית המתנדב של ארגון איחוד הצלה בכרמיאל. הסניף נמצא במרכז העירה (מתחת לסניף ביטוח הלאומי לשעבר), הוא ישמש מקום להשתלמויות למתנדבים, קורסי מתנדבים, קורסי משפחה בטוחה ותן כבוד, ויהפוך  לבית למתנדבים למטרות שונות כמו החלפת ציוד רפואי, גיבושים ואירועים שונים.
את הטקס כיבדו בנוכחותם ראש העיר משה קונינסקי, הרב הראשי של כרמיאל ורב איחוד הצלה מרחב אשר, אברהם צבי מרגלית, סגן ראש העיר הרב פנחס סירוקה, קב"ט העיריה והממונה על שירותי החירום בכרמיאל משה לוי ומנהל מחלקת מקלטים ומחסני חירום ומנב"ט העיריה גיל דהן.את הנהלת איחוד הצלה ייצגו סגן הנשיא אלי פולק וסמנכ"ל הארגון לייזר היימן.

ראש העיר משה קונינסקי ציין את ההערכה הרבה שיש למתנדבים היוצאים להציל חיים, וכמה חשוב שיהיה למתנדבים בית בעיר. הרב מרגלית הזכיר בדבריו את ההיסטוריה של הארגון במרחב. לפני 6 שנים היה כאן מתנדב אחד פעיל, ישראל ליכטנשטיין וכיום למעלה מ-200 מתנדבים יוצאים להציל חיים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הרב ברך את המתנדבים ואיחל להם שימשיכו בהצלת חיים.

ידידיה חזן מנהל מרחב אשר וסגן נשיא הארגון העניקו תעודות הוקרה לראש העיר, למשה לוי ולגיל דהן על תמיכתם הרבה. ראש הסניף אפי וינקלר הדגיש בדבריו את חשיבות המפגשים שעושים למתנדבים להתמקצעות וגיבוש. אלי פולק סגן הנשיא שיבח את המתנדבים והביע את שימחתו לראות את המגוון הגדול של המתנדבים בסניף. לייזר היימן סמנכ"ל הארגון סיכם את הפעילות של השנים מפתיחת הסניף וצמיחתו המהירה וברך את המתנדבים.

הנוכחים הודו למסייעים בקיום הערב הזה ובראשם ישראל ליכטנשטיין סגן מנהל המרחב וישראל פרנקל סגן ראש הסניף.

שתפו

כתבה מעניינת:

מי ידאג לילדים האלה?

מאת: אלה ויינטראוב תדמור, בית ספר עם ותק של 50 שנה נסגר חברה התקשרה אלי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable