בית / עולם העסקים / מגי ליין – כל מה שנשים אוהבות תחת קורת גג אחת

מגי ליין – כל מה שנשים אוהבות תחת קורת גג אחת

שתפו

מערכת זהר הצפון / צילום: יוני שלפי

החנות מגי ליין בהנהלתה של מגי הוניג, פועלת מזה 7 שנים במדרחוב כרמיאל ומציעה מבחר גדול של אופנה, תכשיטים, תיקים ארנקים, חגורות ועוד, ובמילים אחרות – כל מה שנשים אוהבות, תחת קורת גג אחת!

את כל המוצרים הנמכרים בחנות בחרה מגי בעצמה, לפי טעמה ובקפידה רבה, תוך שהיא איננה מתפשרת על האיכות. וזה מצליח מאוד – קהל הלקוחות הולך וגדל בהתמדה, כאשר לקוחות חוזרות שוב ושוב ומביאות עימן גם חברות, ואינן מפסיקות לשבח את האיכות הגבוהה והטעם הנפלא. לדברי מגי, ״אצלי ניתן למצוא מבחר גדול במיוחד של מוצרים, כל מי שחפצה במתנה יחודית יודעת שהיא תוכל למצוא בחנות מגי ליין את מבוקשה״.

מגי ליין חורטת על דגלה את היחודיות העיצובית וממצבת את עצמה כחנות יחידה במינה בכרמיאל ובכל הצפון. במקום ניתן למצוא למשל תכשיטים יחודיים של המעצבות סיגל גרין, אורלי חגי, הדר מיכאל ודנון – שאותם לא ניתן למצוא במקומות אחרים בכל האזור. בתחום האופנה, משווקת מגי ליין את בגדי הקז׳ואל הנהדרים של דרד לוקס. כמו כן תמצאו מבחר תיקי עור של המעצבות הילה ומיקה וארנקים איכותיים של עמנואל – מותגים אקסקלוסיביים שבעבר הייתם נאלצים לצאת מחוץ לעיר כדי למצוא – וכיום יש לכם את האפשרות לרכוש אותם כאן, קרוב לבית!

על מגי הוניג אין צורך להרחיב – היא ידועה מאז ומתמיד בשירות שלה ובחיוך המיוחד.  מגי משרה אווירה נעימה על כל לקומחה שמגיעה לחנות, גם אם לא תקנה דבר. ועל המחירים אנחנו שמחים לבשר כי הם בהחלט סבירים, ואף נמוכים משמעותית ביחס למקומות אחרים.

מגי ליין, ימים א׳-ה׳ 10:00-13:00 16:00-19:00, יום ו׳ 10:00-14:00 שדרות קק״ל (המדרחוב) ליד מאפיית אריאל, טלפון  04-9084575

(מ.)

IMG_0573 IMG_0565

 

כתבה מעניינת:

ג׳ינג׳י מאתר כספים אבודים: עד היום החזרתי לאנשים מיליוני שקלים

שתפוג׳ינג׳י אסדי עוסק מזה כ-20 שנה בהחזרי מס ואיתור כספים אבודים. עד היום הצליח להשיב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.