פסטיבל מחול כרמיאל צילום שי ברמי
צילום: שי ברמי

מדוע אין הנחות לקשישים מכרמיאל במופעי הפסטיבל?

שתפו

אזרחים ותיקים, גימלאים ושורדי שואה לא נהנו מהטבות מיוחדות בפסטיבל המחול: ״רובנו לא יכולים להרשות לעצמנו לרכוש כרטיסים״

מאת גיל דובריש

מדוע אזרחים ותיקים מכרמיאל לא זכאים להטבות כלשהן במופעי הפסטיבל?

פסטיבל המחול כרמיאל שננעל לפני כשבועיים היה חגיגה של מוזיקה, ריקודים ואלפי משתתפים ומבקרים. אבל היו גם מי שהרגישו שנשארו קצת מחוץ לתמונה: אזרחים ותיקים וניצולי שואה מכרמיאל מספרים כי נדרשו לשלם כמו כולם, מחירים מלאים בקניית כרטיסים על מנת לצפות במופעי הפסטיבל – ולא נהנו כלל מהטבות כלשהן.

יצחק, תושב ותיק בכרמיאל, מספר: ״קניתי זוג כרטיסים למופעים באמפיתאטרון ובהיכל התרבות. קיוויתי שהפסטיבל יתחשב בקשישים ובניצולי שואה תושבי העיר ויעניק להם הנחה כלשהי, אבל כשביררתי את הנושא אמרו לי שאין שום הנחה מיוחדת. חבל, כי רוב הקשישים לא יכולים להרשות לעצמם לקנות כרטיסים במחירים כאלה״.

שורדת שואה מכרמיאל, שמעדיפה שלא להזדהות, אומרת: ״כנראה שבפסטיבל לא חושבים שאנשים מבוגרים ירצו להשתתף ולצפות במופעים, וחבל שככה. אני הייתי צריכה לשקול כמה פעמים אם לקנות לי ולחברתי כרטיסים לאחד המופעים בפסטיבל בגלל המחירים הגבוהים. נכון שכרטיסים לאמפי היו במחיר נמוך יחסית אבל בגילי המתקדם אני לא יכולה לשבת על הדשא והכרטיסים למושבים בחלק הקדמי היו יקרים יותר. היה טוב אם היו מתחשבים בנו קצת, גם הנחה של 25% ממחיר הכרטיסים היו מתקבלות בברכה״.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

פנינו אל עיריית כרמיאל וביקשנו לדעת האם קשישים ושורדי שואה לא קיבלו הטבות כלשהן. מסתבר שלא. ״ניתנו הנחות לתושבי כרמיאל במופעי היכל התרבות שהיו בממוצע בשיעור של 10%״ נמסר מהעירייה. ״תושבי כרמיאל והבאים לעיר, נהנו מכניסה חינם למרבית האירועים והמחירים שנתבקשו עבור כרטיסי כניסה למופעים באמפי, היו עממיים החל מ-20 ש"ח. לא היו הנחות לגימלאים״.

כתבה מעניינת:

סייסמוגרף רעידת אדמה רעש אדמה צילום דפוזיט פוטוס

מודל חדש חוזה: הסתברות של 90% לרעש אדמה חזק, כרמיאל ברמת סיכון בינונית

שתפופיתוח טכנולוגי חדש של חברת ביטוח ישראלית חושף: סיכויים גבוהים לרעידת אדמה חזקה ב-15 השנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.