בית / חדשות / ספורט / כדורגל / מהמכללה לכדורגל – לנבחרת ישראל שמככבת באירופה
חדשות כרמיאל

מהמכללה לכדורגל – לנבחרת ישראל שמככבת באירופה

בנבחרת הנערים עד גיל 17 שמשתתפת בטורניר בינלאומי מככבים שני שחקנים שצמחו בכרמיאל

מערכת זהר הצפון

שני שחקנים צעירים שצמחו והתפתחו במכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה, המופעלת ע״י עמותת פרחי כרמיאל, נמנים על סגל נבחרת הנערים עד גיל 17 של ישראל, המשתתפת בימים אלה בטורניר בינלאומי בבלארוס. במסגרת הטורניר השיגה הנבחרת ניצחונות מרשימים: 2:0 מול נבחרת רוסיה ו-3:0 מול איסלנד.

הראשון מבין שני השחקנים, הוא עבדאללה חליחל, תושב גוש חלב, שגדל במכללה לכדורגל בכרמיאל ועבר את כל המסלול עד כיתה ט׳. כיום נחשב חליחל לכוכב קבוצת הנערים של קרית שמונה ומשחק בתפקיד הקשר. השחקן השני הוא דניאל טסקר, תושב כרמיאל לשעבר, מגן וקשר שגדל במכללה לכדורגל עד כיתה ד׳, אז עזב עם משפחתו למרכז הארץ. כיום הוא משחק בקבוצת מכבי פתח תקווה.

דניאל טסקר פתח במשחק הנבחרת מול רוסיה בהרכב כמגן ימני, שיחק כל המשחק והיה המצטיין בנבחרת. עבדאללה נכנס במחצית השנייה וסייע להישג המכובד. חליחל כיכב גם במשחק מול איסלנד ואף בישל אחד מהשערים.

במכללה לכדורגל הביעו תחושת גאווה רבה משילובם של שני השחקנים הצעירים בנבחרת ישראל. מנהל המכללה ומאמנם בעבר של השניים, אבי גיסברג, אמר לנו: ״אין ספק שזו הרגשת סיפוק אדירה. המטרה שלנו, אחרי ההנאה והכיף שאנחנו גורמים לילדים במכללה לכדורגל, היא לתת להם את הכלים הכי טובים להצליח ולייצר שחקנים טובים עם יסודות טובים ולפני הכל, ילדים טובים. דניאל ועבדאללה הם דוגמא לכך. אומנם דניאל היה אצלנו רק עד כיתה ד׳ אבל את היסודות והאהבה למשחק הוא ספג אצלנו. לעומתו עבדאללה שהגיע אלינו מגוש חלב, שיחק במכללה לכדורגל עד כיתה ח׳ ועבדנו איתו בדיוק על הדברים שהיה צריך לשפר כדי להצליח. אנחנו נורא שמחים שיש תוצאות והם חלק מההצלחה האדירה של המכללה לכדורגל כרמיאל בחסות מכבי חיפה. יש אצלנו המון שחקנים שללא ספק יגיעו רחוק״.

שתפו

כתבה מעניינת:

נתנאל הררי 2019-06 צילום אופיר זגורי

לנפץ את תקרת הזכוכית

עד גיל 30 הספיק נתנאל הררי שמנהל את תוכנית מגרשים מוארים לעשות את הדברים הבאים: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable