פסטיבל הבירה כרמיאל סוכות

מהסוכה הפתוחה של ראש העיר ועד לפסטיבל הבירה: זה היה חוה״מ סוכות

שתפו

תושבים רבים נטלו חלק בפסטיבל שמח בסוכות שנערך בשבוע החג וכלל שלל אירועים ופעילויות לכל הגילים

פסטיבל שמח בסוכות שהתקיים זו השנה הרביעית ברציפות ע"י עיריית כרמיאל  בתמיכת משרד התרבות והספורט,  נמשך שלושה ימים וכלל מגוון פעילויות: 'סוכהלנד' לילדים בפארק המשפחה בשיתוף עם חב"ד,  הקרנה של הסרט 'אדום', בקולנוע מובילנד סרט קצר של עמית שמיר, בת כרמיאל, כאשר לאחר הסרט התקיים שיח עם היוצרת., מופע חוצות 'חגיגת פלמנקו' במתחם גן העיר, הצגת הילדים 'הזמיר' במתנ"ס רבין, סדנת מחול עם מנהלת החזרות של הלקה הקיבוצית התקיימה במתנ"ס גבעת רם ובה נלמדו קטעים מרפרטואר הלהקה, בהיכל הספורט הורוביץ התקיים מופע של להקת 'אינדי ילד' עם מיטב שרי הילדים של גידי גוב. כמו כן, התקיים מיזם תרבות ואומנות ייחודי בשיתוף ביג כרמיאל עם מיטב אמני כרמיאל והסביבה בשילוב פעילויות לילדים בנוסף, התקיים בהיכל התרבות  מופע ישראלי לטיני חם במיוחד של רותם כהן.

הצגת הילדים 'זה שלי' התקיימה במתנ"ס מגדים, ללא עלות ובקולנוע הוט סינימה התקיימה הקרנת הסרט 'מחילה' ובהמשך, שיחה עם היוצרים גיא עמיר וחנן סביון (יוצרי 'עספור').

השיא נרשם בפסטיבל הבירה ה-5  ברחוב המסגר שהציע לקהל המבקרים דוכנים של בירות שונות מהארץ והעולם, 4 פודטראקים (משאיות מזון), 3 הרכבי חימום ולהקת רד בנד. עם זאת, לצד החגיגה הגדולה, נשמעו גם טענות מצד מבקרים במקום על כך שמחירי הבירה היו גבוהים מהמצופה באירוע המוני שכזה

ראש העיר משה קונינסקי סיכם: ״שמחתי לראות שאלפים מתושבי העיר וגם מהאזור,  נהנו ממגוון הופעות ואירועים שהוכיחו באופן חד משמעי, כי כרמיאל הפכה להיות מרכז החיים בגליל – מרכז התרבות בגליל"!

כתבה מעניינת:

סייסמוגרף רעידת אדמה רעש אדמה צילום דפוזיט פוטוס

מודל חדש חוזה: הסתברות של 90% לרעש אדמה חזק, כרמיאל ברמת סיכון בינונית

שתפופיתוח טכנולוגי חדש של חברת ביטוח ישראלית חושף: סיכויים גבוהים לרעידת אדמה חזקה ב-15 השנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.