בית / קהילה / 2 טיפות מחמד / מה באמת כדאי לדעת על רכיבה על סוסים?
צילום אילוסטרציה

מה באמת כדאי לדעת על רכיבה על סוסים?

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

רבים מאתנו מחפשים את הדרך לצאת קצת מהשגרה ולעשות פעילויות שונות, כך שברור מדוע גם אתם מרגישים כך. האמת היא, שזה לא משנה במה אתם עובדים, בני כמה אתם והאם יש לכם ילדים או לא. מה שבטוח זה שאם אתם רוצים ליהנות מהשילוב בין בעל חיים מפואר ואצילי ובין נופים מרהיבים, הרי שרכיבה מרגשת על סוסים היא הבחירה הנכונה. יש משהו מרגש במיוחד בקרבה אל הסוס האצילי והגדול ובידיעה הברורה שאתם יכולים לסמוך על כל שהוא ייקח אתכם לאן שתבקשו. אם לכל החוויה הזאת תוסיפו גם את הנופים הכי יפים שיש בארץ ואת המדריכים המקצועיים שילוו אתכם במסע, הרי לכם בילוי מנצח. רכיבה על סוסים זה אומנם לא משהו מודרני וחדש, אך מדהים לראות כיצד הבילוי הזה עדיין זוכה להצלחה ומהווה חלק בלתי נפרד מהחיים של רבים מאתנו.

איפה רכיבה על סוסים יכולה להיות מהנה ומוצלחת יותר?

כמובן שבישראל של ימינו יש לא מעט מקומות שבהם רכיבה מהנה על סוסים מתקיימת, מה שמעורר את השאלה באיזו חוות סוסים כדאי לבחור? האם בכל חווה תפגשו את הסוסים הכי מטופחים שיש? והאם בכל חוות סוסים תמצאו גם מדריכים מקצועיים שחיים ונושמים את התחום הזה מזה שנים? התשובה היא כמובן לא. לכן אנחנו יכולים להבין את הדילמה שלכם בנושא של בחירת חוות סוסים שתתאים לכם ולא תאכזב אתכם. זו הסיבה שבגללה, אם אתם חושבים על בלוי מיוחד כמו רכיבה על סוסים, כדאי יהיה לבדוק שאתם פונים אל חוות סוסים:

  • וותיקה
  • מומלצת
  • מקצועית

ובנוסף, כדאי יהיה לבדוק גם כמה אתם עומדים לשלם על החוויה. רכיבה מהנה על סוסים זה אומנם משהו שתמיד תשלמו עליו, אך החדשות הטובות הן שהיום זה לא חייב להיות יקר, אז למה לשלם סכום מופקע?

רכיבה מיוחדת

כאשר מדברים על רכיבה על סוסים מדברים לא רק על הבילוי שכולם מכירים, אלא גם על רכיבה טיפולית שיכולה לסייע במקרים שונים. לכן, במידה ויש לכם ילד עם בעיות קשב וריכוז או ילד שנמצא על ספקטרום האוטיזם, כדאי לדעת שגם אז רכיבה טיפולית יכולה לעשות פלאים. לא מעט ילדים ואנשים עם בעיות רגשיות מסוגים שונים מגיעים לפעילות הזאת ומדהים לראות כיצד הקרבה אל הסוס, האחריות והחוויה כולה תורמים, משנים ומשפרים את המצב. יש היום מדריכים מאוד מקצועיים בתחום הזה כך ששווה לנסות זאת במידת הצורך.

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

כלב חורף קור גשם צילום אילוסטרציה Pixabay

שיא החורף: כיצד נשמור על הכלבים והחתולים?

שתפומערכת פורטל זהר.נט החורף בשיאו, רחובות מוצפים, סופות ברקים ורעמים, בחוץ סוער והטמפרטורות יורדות למטה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.