הובלות קטנות צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

מה חשוב לדעת על הובלות קטנות?

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

מגמת הצמצום בתכולה שלנו בבית משפיעה גם על ענף ההובלות ויותר אנשים נזקקים להובלות קטנות וממוקדות. אנשים עוברים דירה ומשרד כמו פעם אבל לוקחים אתם רק מה שחשוב וחיוני להם, וזה מגדיל את הביקוש לשירות הובלות קטנות בצפון שיכול להתמודד עם כמה הובלות כאלה במחיר הוגן וכדאי לשני הצדדים. ידוע שמובילים לוקחים כמה שיותר הובלות ביום אחד כדי למצות את הפוטנציאל ולכן הובלות כאלה צריכות להיות במחיר שמשקף את זה.

רוב האנשים שמחפשים הובלה כזאת הם צעירים או אנשים שמשתדלים לצרוך פחות אבל יש לא מעט אנשים שבגלל ימי הסגר והקורונה מחפשים שירות שמוביל פריטים מיוחדים או רהיטים בודדים. בשבילם מתאים להזמין הובלה כזאת במחיר כדאי כשזה מסתדר עם התאריך של שאר ההובלות. רצוי לדעת גם שבמקרים רבים מדובר בהובלת פריט כבד שקשה להעלות המעלית או במדרגות, ולכן נדרשת הובלה בעזרת מנוף, שאותו מזמינים במיוחד. הרמפה יכולה להבטיח את שלום הפריט, כמו פסנתר או טלוויזיית ענק, והכל במחיר נוח.

כיצד קובעים מחיר הובלה?

יש כמה סעיפים שחשוב לבדוק בהצעת המחיר שתקבלו להובלה. אתם חייבים לוודא שהכל נלקח בחשבון ונספר נכון כדי שלא תהיה לכם הפתעה לא נעימה ביום ההובלה, כשיגידו לכם שלא קבעתם להוביל פריט שלא נספר ולכן יש להוסיף במחירו. המחיר כולל את הקומה שבה עובדים ואליה מובילים, את השיקולים של הנגישות למקום ועד כמה הוא רחוק ויכול לאפשר גם הובלות נוספות, האם יש מעלית שמספיקה גם להובלת משאות והאם ועד הבית מסכים לכך? קורה לא פעם שאי אפשר להשתמש במעלית ולכן חובה להזמין הובלה בעזרת מנוף.

שירותי אריזה

אם אתם רוצים להיות בטוחים שארזתם הכל ובצורה יעילה וחסכונית עדיף דווקא לשלם עוד קצת ולהזמין מחברת הובלות קטנות בצפון שירותי אריזה. הם יעשו את זה הרבה יותר מהר מכם כך שתוכלו לעבוד עד הרגע האחרון, והם גם יארזו הכל בצורה יעילה וחסכונית יותר ובבטיחות מרבית. זה יעזור לכם להגיע בשלום עם כמה שפחות נזקים, סדקים ושברים. אל תשכחו שיש להם חומרים עטיפה מעולים שהם עוטפים בהם גם רהיטים שעלולים להינזק ולהישרט, ולא כל אחד חושב על זה בעצמו.

אדיבות ואחריות

המובילים המומלצים האידיאליים הם מובילים שיש להם תודעת שירות ואחריות, והם בעלי כיסוי ביטוחי גבוה ככל האפשר לתכולה שלכם. אם המחיר נמוך זה יכול להיות משום שאין להם ביטוח לתאונת הובלה ונזק שעלול להיגרם. גם כשיש ביטוח יש לוודא שהסכום המכוסה הוא סכום התכולה שלכם, אחרת תגלו שתקבלו פיצוי חלקי בלבד במקום לקבל פיצוי על הנזק במלואו. כשמובילים אדיבים ועונים לכם על כל השאלות ומצליחים להרגיע אתכם שהכל יהיה בסדר ביום ההובלה, אלה מובלים שאפשר לסמוך עליהם.

 

(תוכן מקודם)

*** Best Links

כתבה מעניינת:

ספה פולרם צילום יח״צ

ספות אירוח איכותיות שמפנקות אתכם בכל מקום

שתפומערכת פורטל זהר.נט אם אתם אוהבים לארח, אז אנחנו מזמינים אתכם לשבת. איפה? הנה כאן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.