בית / Uncategorized / מה כבר ההבדל?
חדשות כרמיאל
צילום אילוסטרציה

מה כבר ההבדל?

חופש! מדי יום יוצא לנו כמו לרוב הזוגות להתלבט בין כמה אפשרויות. הבוקר החלטנו לצאת ולשתות קפה. וההתלבטות, איפה? חשבנו על בית קפה באווירה גלילית, או באיזה קניון ממוזג ואולי נשתה מול "נוף" של מכוניות חונות במרכז 'ביג'. כי מה כבר ההבדל?

זהו, 'שמה כבר ההבדל' הפך זה מכבר לביטוי מרגיז מפיה של זוגתי שתחייה, שטענה שאפשר בכלל לשבת במרפסת ביתנו וללגום את הנס קפה של עלית. וזה קורה תמיד. לא רק בבילויים, אלא גם בעת רכישות של מוצרים בסופר, ברכישות של רהיטים ושל רכב ובגדים. כי מה כבר ההבדל, אצלה, בין ספה שקונים בחנות רגילה לספה שקונים בנטוצי? הרי גם ככה "רק" יושבים עליה! ומה כבר ההבדל בין רכב עם מנוע של 1600 סמ"ק או לרכב עם מנוע 2000 סמ"ק? גם ככה גורסת אשתי: כל רכב יביא אותך אל היעד.

ותאמינו לי על כל דבר יש ויכוח, כי יש אנשים שאינם מבחינים בדקויות, אצלם הכל צבוע כמעט בצבע אחיד. חולצה מקסטרו או חולצה שקנינו בבזאר, אז מה כבר ההבדל? כי לאנשים הללו יש רק תכלית: להתלבש! להגיע! לאכול! לישון! ומספיקה מיטת סוכנות.

ומאידך, יש אנשים של דרךשהיא היא התכלית וצריך אצל אלה, לגוון, להריח, לטעום, לישון על מיטה נוחה של הולנדייה, לגהץ את האשראי ברנואר ולנסוע ברכב מפנק וליהנות ממנו בכל החושים: למשש את הפלסטיק החדש ולהריח את ריח הניילונים. כי זה הבדל!

כי החיים הם לא רק אפור. גם לא חמישים גוונים של אפור, אלא חמש מיליון גוונים אפורים וצריך לחוות עד כמה שניתן את רובם. כי מי שמבטל את הדקויות בין הדברים, חי לדעתי חיים משעממים, וחבל! גוונו! תתעכבו על ההבדלים בין הדבריםשחו בים, בבריכה, רכבו על אופניים, תלכו להנאתכם בטבע, התאמנו בחדר הכושר. תאכלו, פעם בשר ופעם חלב, דגים, ירקות ואת כל מיני הפירות שאתם מכירים. כי החיים יפים, עשירים, ססגוניים ויש הבדל!

בסופו של דבר ישבנו הבוקר אני וזוגתי על המרפסת בבית ושתינו את הנס קפה של עלית. אבל מה אומר לכם? דווקא הפעם היה כייף! בהחלט היה הבדל! אשתי. היא תמיד ההבדל שלי!

שבת שלום, שלכם, רון

שתפו

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

התחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable