כלב קשור בנחל מג׳נון מוות מזעזע צילום טל עברי
צילום: טל עברי

מזעזע: כלב נקשר בנחל וטבע למוות

שתפו

מקרה מזעזע של התעללות בכלב הסתיים במותו בטביעה למרות נסיונות האיתור והחילוץ. טל עברי תושבת כרמיאל לשעבר שניסתה לחלץ את הכלב: לא אשכח את המבט בעיניו. זהירות: תמונות מזעזעות בסוף הכתבה

מאת גיל דובריש

תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרם ולפייסבוק שלנו

מקרה מזעזע וקשה של התעללות בכלב הסתיים למרבה הצער במותו לאחר סבל מתמשך.

טל וליאור עברי (בעל חברת טייפון בכרמיאל), תושבי הר חלוץ כיום וכרמיאל לשעבר, יצאו ביום שבת למסע חילוץ במטרה להציל את חייו של כלב אשר נקשר בשרשרת ברזל באמצע נחל מג׳נון, העובר בין ירכא לכליל.

טל עברי מספרת כי נתקלה בשעות הבוקר בפייסבוק בתמונה של כלב מסוג פיטבול אשר נקשר לסלע בתוך הנחל שוצף. מפרסם הפוסט סיפר כי הוא פוחד מכלבים וביקש עזרה בחילוץ. ״לא חשבתי פעמיים, מיד ניסיתי לאתר את האיש שהעלה את התמונה, כדי לאתר את המקום המדוייק שבו נמצא הכלב״ מספרת טלי. ״לאחר שהצלחתי לשוחח עם האיש, יצאנו מיד – אני בעלי ליאור ובננו במכונית לכיוון הנקודה, כשאנחנו מצויידים בדיסק לניסור השרשרת וברתמה שנועדה להיכנס למים הקרים״.

כעבור כ-20 דקות נסיעה הגיעו טל ומשפחתה למקום ושם פגשו באנשים נוספים שנחלצו לעזרה. ״לא הצלחנו לאתר את הכלב בתוך המים. התברר לי גם שהייתה ניידת משטרה באזור אך היא עזבה לאחר כמה רגעים כשהחיפושים לא צלחו. המשכנו לחפש לאורך תוואי הנחל ואחרי דקות ארוכות הצליח אחד המחפשים לאתר את הכלב בתוך המים, כשהוא למרבה הצער ללא רוח חיים״.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט: 

רוב המחפשים עזבו את המקום לאחר שהבינו כי אין ביכולתם לעשות דבר למען בעל החי. טל ובני משפחתה נותרו במקום והזעיקו כוח כיבוי והצלה. ״20 דקות אחרי הקריאה שלנו הגיעה אלינו כבאית, הצוות נכנס לנחל עם הרתמה שסיפקנו להם והם חילצו משם את הגופה״ היא אומרת.

לדברי טל, ״הכלב היה גור בוגר, בערך בן שנה להערכתנו. הוא נקשר בשרשרת ברזל לאחד הסלעים בנחל, כנראה בשעות הערב או הלילה שלפני כן, כשהכלב הועלה התגלתה הזוועה, היה לו חתך בצווארו בגלל וו מתכת שחובר לשרשרת, כנראה כדי שלא ינסה למשוך את הכבל ולהשתחרר. מי שהשאיר אותו שם קשור עשה את זה במכוון שייטבע. בדקנו ולכלב אין שבב. אני לא יכולה לשער איזו חיית אדם יכולה לעשות דבר כזה, פשוט מזעזע. לא יכולתי לישון כול הלילה. התמונה של הכלב בתוך המים עם המבט בעיניו לא עוזב אותי…. נורא״.

חילוץ גופת הכלב מנחל מג׳נון. צילום: טל עברי
חילוץ גופת הכלב מנחל מג׳נון. צילום: טל עברי
חילוץ גופת הכלב מנחל מג׳נון. צילום: טל עברי
חילוץ גופת הכלב מנחל מג׳נון. צילום: טל עברי
חילוץ גופת הכלב מנחל מג׳נון. צילום- טל עברי

כתבה מעניינת:

עיר בבידוד בית

שתפומערכת פורטל זהר.נט ההנחיות החדשות של הממשלה נכון למוצאי שבת, בצל ההתפשטות של נגיף הקורונה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.