תור בדיקות אנטיגן כרמיאל צילום פרטי
תור בדיקות אנטיגן בכרמיאל. צילום: פרטי

מחכים יותר משעה וחצי: תור ארוך בבדיקות הקורונה

שתפו

צפו בווידיאו: אנשים עומדים שעה ארוכה בתור לבדיקות אנטיגן בכרמיאל

מאת גיל דובריש

הזינוק במספר המאומתים לקורונה והמבודדים בכרמיאל הביא ״לקפיצה״ גדולה גם במספר הנבדקים – בעוד שצוות הבודקים לא תוגבר בהתאם. בדיקות PCR מבוצעות בקופות החולים, אך כל מי שכבר מחוסן או מחלים ובעל תעודת תו ירוק, יכול להסתפק בבדיקות אנטיגן מהירות. אבל… בימים טרופים כאלה גם הבדיקות המהירות איטיות להחריד.

תושב כרמיאל שהגיע הבוקר (שני, 3.1.2021) לעמדת בדיקות האנטיגן שמבצעת מד״א בקניון חוצות כרמיאל, מספר כי נאלץ לחכות שעה וחצי בתור, על-אף ששריין מקום מראש והגיע למתחם הבדיקות מוקדם יחסית. ״הבת שלי נחשפה למאומת, אז יצרתי קשר עם מד״א וקיבלתי הפניה לבדיקה. כשהגענו לקניון חוצות כרמיאל נדהמנו לגלות תור ארוך מאוד, שמשתרע על חצי קומה. קיבלנו מספר לבדיקה אבל נאלצנו לעמוד בתור לפי הסדר כי הבודקים לא מזמנים את הנבדקים לפי המספר שלהם אלא לפי סדר העמידה שלהם בתור״.

לדברי האיש, ההמתנה הממושכת הכעיסה רבים מהמחכים בתור. ״יש שם בלגן שלם, אנשים כועסים, צועקים. יש לחץ עצום, הבדיקות נערכות בקצב איטי. הגעתי בשעה 8 וחצי ויצאתי רק בשעה 10. אחריי עוד התארך התור יותר ויותר, אני חושב שאנשים שבאו אחרי זה חיכו לפחות שעתיים״.

אתמול פירסמנו בפורטל זהר.נט כי מספר המאומתים לקורונה בכרמיאל זינק בתוך שבוע ממאומתים בודדים ל-133, עלייה שהפכה את כרמיאל לעיר אדומה.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

 

כתבה מעניינת:

ריבוד כביש 85 צילום עיריית כרמיאל

סוף סוף: עבודות הריבוד בכביש 85 יסתיימו השבוע

שתפומערכת פורטל זהר.נט בשעה טובה ומוצלחת, לאחר עבודה מאומצת שנמשכה מספר חודשים, תסיים השבוע נתיבי …


תגובה אחת

  1. אני כל הזמן רואה תורים בולביזיה
    אבל אתמול עשיצי בדיקת קורונה בכרמיאל בקופ"חמכבי. לא היה תור בכלל. נכנסתי מיד לבדיקה. גב' אחת היתה לפני.
    האם רק בכרמיאל זה כך?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.