מחלקת הכדורסל של הישגי כרמיאל תורמת לקהילה

מחלקת הכדורסל של הישגי כרמיאל תורמת לקהילה

שתפו

בהישגי כרמיאל מציינים בגאווה כי ב-4 השנים האחרונות התנדבו בחופשות בית הספר קבוצות הילדים, הילדות, הנערים והנערות של עמותת פתחון לב

כחלק בלתי נפרד מתוכנית הפעילות השנתית במחלקת הכדורסל של בית הספר לספורט הישגי כרמיאל הוחלט לפני 4 שנים במשותף עם השחקנים והשחקניות במחלקה להתנדב ולתרום לקהילה במספר דרכים.

השנה בחופשת חנוכה ובחופשת פסח, התייצבו השחקנים והשחקניות של הישגי כרמיאל נכונים למשימה החשובה. רק שהפעם הופנה המרץ לא לניצחון על קבוצה יריבה בכדורסל, אלא לעזרה בפתחון לב. הילדים, מלווים בסגל הקבוצה , הכינו חבילות אוכל ומתנות לחג למשפחות נזקקות.
בהישגי שואפים ועובדים כמובן על מצוינות בכדורסל, אבל בהחלט מחנכים גם למעורבות ועשייה חברתית.

רעות זוזל שחקנית בקבוצת הילדות: היה חשוב לנו להחזיר לקהילה שלנו וזה שהתאפשר לנו לעשות את זה דרך האגודה שלנו יחד עם החברות לקבוצה לא רק נתן הרגשת סיפוק אבל גם היה כיף ומגבש
חשוב לציין כי שחקני ושחקניות הישגי הגיעו בכל פעם יחד עם ארגזי מצרכי מזון אותם תרמו לעמותה.
גיא כהן (מעמותת פרחי כרמיאל) מנהל מחלקת הכדורסל בהישגי כרמיאל: “השחקנים והשחקניות הנפלאים שלנו הביעו נכונות לתרום מכל הלב למען נושא חשוב זה ועל כך אנחנו גאים בהם ונמשיך גם בעתיד בפעילות המבורכת הזאת ובעוד רבות אחרות”.

“מהרגע הראשון שקמה המחלקה שלנו חשבנו ישר איך אפשר לרתום את הכוחות הנפלאים שיש כאן למען הקהילה “ הוסיף המנהל המקצועי מיקי בר-און “ מעבר לתרומה אנחנו יודעים שהילדים שלנו כעת לאחר שהתנדבו יחדיו יודעים ומבינים יותר את המשמעות האמיתית של לתת ולתרום למען הקהילה ואנו שמחים על כך”.

כתבה מעניינת:

מכבי עירוני כרמיאל נשים ארצית צילום מכבי עירוני כרמיאל

חלום העלייה יחכה: באר שבע גברה על כרמיאל בדרך ללאומית

שתפומערכת פורטל זהר.נט הרבה תקוות היו לקבוצת הנשים של מכבי עירוני כרמיאל לזכות בכרטיס הנכסף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *