בית / כרמיאל / חברה / מחמם את הלב: עובדי כתר שיפצו ביתו של ניצול שואה בכרמיאל
עובדי כתר שיפוץ בית ניצול שואה. צילום: חברת כתר
עובדי כתר שיפוץ בית ניצול שואה. צילום: חברת כתר

מחמם את הלב: עובדי כתר שיפצו ביתו של ניצול שואה בכרמיאל

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

פוסט אחד בפייסבוק, אחד מיני רבים שאנו נחשפים אליהם על בסיס כמעט יומי, משך את תשומת ליבה של שולי לבנה, מנהלת משאבי אנוש בכתר, בו סופר על יוסף אריה, ניצול שואה בן 85 מכרמיאל המתגורר בגפו בדירה אשר משוועת לשיפוץ.

שולי לא נשארה אדישה. היא ביררה את הפרטים והבינה כי יוסף אריה מרותק למיטתו ואינו מרבה לתקשר עם הסביבה, אך שנים רבות בהן היא עובדת בכתר והיכרות עם רוח ההתגייסות והנתינה של החברה ועובדיה, גרמו לה להאמין שיש בכוחה לסייע ליוסף.

בכתר החליטו להרים את הכפפה וגייסו למשימה את העובדים הצעירים שנקלטו במסגרת פרויקט חיילים משוחררים. הם הגיעו אל דירת הקשיש באופן סמלי בדיוק בשבוע בו צוין ברחבי העולם יום השואה הבינלאומי, כשהם חדורי רוח צוות ומטרה להפוך את הבית למקום נוח, נקי, נעים ובעיקר לכזה המספק סביבת מגורים מכבדת וראויה.

אל המלאכה התגייס גם הקבלן חסנין קאדרי, אשר נרתם בהתנדבות מלאה למשימה. קאדרי והעובדים של כתר לא חסכו מאמצים, הם שיפצו את חדרי הרחצה, טיפלו ברטיבות, התקינו ארונות חדשים וצבעו את כל הדירה. בניצוחה של שולי לבנה, בתוך מספר ימים הפך ביתו של יוסף אריה לדירה חמימה ונעימה, בה יוכל להמשיך את חייו בנחת ובבטחה.

"נתינה היא אחת התכונות הטובות ביותר שיש לאדם, ובכתר, כולנו ברוח החברה, אנשי נתינה ועשייה. עובדינו הצעירים, שזה עתה סיימו את שירותם הצבאי, התגייסו למשימה עם כל הלב והנשמה והתרגשו עד דמעות מהזכות שניתנה להם לשנות את חייו של יוסף לטובה", אמרה שולי לבנה בהתרגשות עם כניסתו של יוסף לדירתו המחודשת.

כתבה מעניינת:

רכב שיתופי בכרמיאל צילום דוברות עיריית כרמיאל

חדש בכרמיאל: פיילוט רכב שיתופי

שתפומערכת פורטל זהר.נט עיריית כרמיאל משיקה בימים אלה פיילוט רכב שיתופי ברחבי העיר בשיתוף עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.