מחפשת תשובה ולא מוצאת

שתפו

היי קוראים שלי, לפני הכל תודה רבה על התגובות שלכם לכתבות שלי.

היום בא לי לשתף אתכם ב”בלבלות” שלי.

את מכירה בחור או בחורה, זורמת השיחה, מתקשקשים על מה עושים בחיים, חלומות, ילדים, לימודים, ומהר מאוד השיחות מגיעות לדבר הלא פחות חשוב – שיחות על כנות ואושר, שמחת חיים, תחביבים וטיולים והנה הופה… מגיעה השיחה על סקס.

וכאן זו בעייה, כי אם לא נפגשת לדייט כמו שצריך, אז עולה המחשבה שהוא לא באמת רציני. ואם מצד שני כן נפגשתם בדייט, הגעתם לשלב הנשיקה, אפילו מתבקש להגיע לנושא הסקס, ושוב זה מחזיר אותי לשאלה, מתי נכון לדבר על מה ועל למה, וחשוב יותר – מתי לעשות, מה לעשות  – ולמה לעשות?

אני כבר אחרי שנתיים של דייטים, די עייפה. אז החלטתי לזרום וחזרתי לאתרי ההיכרויות באינטרנט. נו וחשבתם שמצאתי משהו חדש שאני לא מכירה? הכל כרגיל שם… אז היה את זה שביקש את חשבון הפייסבוק שלי, וקיבל ואפילו פרגנתי לו את מספר הטלפון שלי – מה שקרה זה שיתר הביטחון העצמי שלי הבריח אותו… היה גם את זה שהצצתי לו בדף ושאל אם נכיר – זרמתי בכיף לשיחה בפייס ואחר כך בפון. הוא מאוד התלהב שמצא בחורה קלילה שמדברת על הכל ולא מפחדת מגסויות – ואז כמובן שהוא נעלם ביחד עם כל הביטחון העצמי שלו.

אז מה עושים חברים? התשובה מאוד פשוטה. היום הכל זמין, הכל קליל ואנחנו גורמים לכך – אפילו אני מודה ב”אשמה”. אם  חשבתי לפני 15 שנה שאני הכי מגניבה בחברה, אני זו שאפשר לפתוח איתה בשיחה על הכל ולא משנה איפה יזרקו אותי ואם אילו דמויות, אני תמיד אהיה חביבת הקהל ואסתדר, למדתי לגלות שהיום יש מאות כמוני.

איך אחד החברים שלי אמר? “הבנות של היום לא שומרות על הפאסון שהיה לך אז ויש לך עד היום, אצלך תמיד היה את הגבולות שנועדו כדי לא לחצות – והיום הכל באמת קליל”…

אז באווירה אופטימית זו אני שולחת לכם חיבוק ענק, נשיקה גדולה ומלאן אהבה…

שלכם, אורלי דרור

[email protected]

 

כתבה מעניינת:

בשעה טובה לאייסל ושמעון: התחתנו בפארק הגליל

שתפומערכת פורטל זהר.נט בני זוג תושבי כרמיאל אייסל חיימוב ושמעון הרוש, נישאו אמש (רביעי) בצל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.