עו״ד שלמה גבע יועץ משפטי עיריית כרמיאל
עו״ד שלמה גבע. צילום ארכיון

מי יחליף את היועץ המשפטי של עיריית כרמיאל?

שתפו

אחרי שנים רבות בתפקיד, עומד עו״ד שלמה גבע לפרוש מתפקידו כיועץ המשפטי של העירייה. בכרמיאל כבר מחפשים מחליף

מערכת פורטל זהר.נט

אחרי שנים רבות בתפקיד היועץ המשפטי של עיריית כרמיאל, עומד עו״ד שלמה גבע לסיים את תפקידו בעוד כמה חודשים.

עו״ד גבע שנכנס לתפקיד בעת כהונתו של ראש העיר הקודם עדי אלדר והמשיך בתפקיד גם לאחר בחירתו של משה קונינסקי, מתקרב לגיל פרישה ואמור לצאת לגימלאות בסוף השנה הנוכחית. לכן נערכים בעיריית כרמיאל לאיתור מחליף ופירסמו לאחרונה מכרז למציאת יועץ משפטי חדש.

לפי פרטי המכרז, מדובר במשרה בהיקף של 100% בהסכם קיבוצי או בחוזה בכירים בכפוף לאישור משרד הפנים. בתיאור התפקיד מוזכרים בין השאר מטלות כמו מתן ייעוץ משפטי לראש הרשות, מועצת הרשות וועדותיה ועובדי הרשות המקומית, בכל תחומי העשייה של הרשות המקומית, מתן חוות דעת משפטיות, ייצוג הרשות המקומית בפני ערכאות משפטיות ואחרות וניהול המערך המשפטי של הרשות המקומית והוועדה המקומית לתכנון ובנייה.

הדרישות המקצועיות מהיועץ המשפטי הבא של העירייה כוללות בין היתר תואר ראשון במשפטים, ניסיון מקצועי של 7 שנים לפחות בשניים או יותר מהתחומים האלה: המשפט האזרחי, הפלילי, המינהלי, המוניציפאלי או דיני עבודה, עם עדיפות לבעלי ניסיון במשפט המוניציפאלי. התחייבות לעבור השתלמות לתובעים ע״י המחלקה להסמכת תובעים, השתתפות בהשתלמויות וימי עיון. כמו כן העלאת שכר היועץ המשפטי המועסק בחוזה אישי מותנית בהשלמתו בהצלחה של קורס ליועצים משפטיים.

המועד האחרון להגשת המועמדות במכרז נקבע לסוף חודש יוני.

אל תפספסו את הכתבות האלה בפורטל:

כתבה מעניינת:

בדיקה קורונה PCR אנטיגן צילום אילוסטרציה Deposit Photos

כ-3000 מאומתים בכרמיאל, ויש גם בשורה טובה

שתפומספר המאומתים שובר את השיאים של עצמו מדי יום, כמה מאומתים יש לפי ההערכות במציאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.