מי עומד מאחורי פיצוץ רכב השייך לתושב כרמיאל?

שתפו

הפיצוץ אירע רגעים אחדים אחרי שבעל הרכב,  בעל תפקיד ציבורי באחד היישובים באזור, נסע בו למקום העבודה. משטרת כרמיאל חוקרת. במשרד הביטחון ישקלו להצמיד לו מאבטח

משטרת כרמיאל והימ"ר חוקרות מי עומד מאחורי אירוע חמור מאוד, של פיצוץ רכב השייך לתושב כרמיאל,  ביום רביעי האחרון.

האזרח, תושב העיר מזה כעשרים שנה, נושא בתפקיד ציבורי באחד היישובים באזור. ביום רביעי בבוקר, הוא יצא כהרגלו לעבודה במוסד הציבורי בו הוא מועסק, החנה את המכונית ועלה אל משרדו. מספר רגעים אחר-כך  אירוע פיצוץ עז במכונית ובמקום פרצה דליקה. כוחות כיבוי אש הוזעקו למקום על מנת לכבות את האש. נזקים כבדים נגרמו לרכב וכן למספר רכבים שחנו בסמוך. סגן ניצב אמג’ד שייח, ממלא מקום מפקד משטרת כרמיאל, אומר כי “היה כאן מזל גדול, אם אדם כלשהו היה נמצא באותו רגע בחניון, הוא היה נפגע קשות”.

מבדיקה של המשטרה עולה, כי המטען שגרם לפיצוץ המכונית הוא מטען תקני ומציינים כי מדובר בביצוע מקצועי לחלוטין. לדברי סנ”צ שייח, “מדובר באירוע חמור מאוד, הן משום שהיה נסיון לפגוע או לאיים על עובד ציבור, והן בשל העובדה שהמטען הוא תקני עם חומר חבלה וללא ספק מי שהכין אותו הוא אדם שיודע היטב את המלאכה. רמת הביצוע של המטען מדאיגה מאוד. לא אוכל לפרט אם המטען הוצמד לרכב מבעוד מועד או שנזרק באותו רגע, הנושא נמצא בחקירה. אנחנו לא שוללים שום אפשרות ושום כיוון חקירה, גם המניע עדיין לא ממש ברור”.

חקירת הפיצוץ הועברה לידי ימ”ר צפון. בעקבות המקרה החליטה משטרת כרמיאל להגדיר את האדם כאישיות מאויימת ברמה גבוהה ולפיכך הוא צפוי לקבל סל אבטחה מורכב, שיכלול בין השאר הנחיות חדשות אשר נועדו להגביר את השמירה עליו. האחריות על כך צפויה להתחלק בין המשטרה לבין המשרד לביטחון פנים, אשר מתפקידו לשקול האם להצמיד מאבטח אישי.

אין זו הפעם הראשונה שמאיימים על חייו של האיש, בעבר היה לפחות מקרה אחד שבו ניסו לפגוע בו באמצעות מטען חבלה מאולתר ובפעם נוספת הגיעו עד לביתו בתוך העיר עשרות מתפרעים, שהשליכו אבנים לעבר הבית וגרמו נזקים רבים.

כתבה מעניינת:

מעבדת סמים בדירה בכרמיאל. צילום דוברות המשטרה

דירת הסמים בכרמיאל: הפעיל מעבדת גידול סם בלי שהשכנים ידעו

שתפואחת התפיסות הגדולות בשנים האחרונות בכרמיאל: נחשפה מעבדת סמים בדירת מגורים ובה 50 ק״ג סמים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.