נטורופתיה צילום להמחשה פושדיגיטל
צילום להמחשה פושדיגיטל

 מי קהל היעד של נטורופתיה

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

נטורופתיה היא שיטת טיפול הוליסטית לפיה האדם הוא שלם. על שיטת הטיפול, בחירת מטפל והחשיבות של תוספי תזונה- כתבה הבאה.

גישת הטיפול מתבססת על שימוש ביכולות הריפוי הטבעיות של הגוף. לכל מטופל מותאמת שיטת טיפול ייחודית לו, לכן חשוב לבחור במטפל הנכון שיעניק אותה ויהיה קשוב לכל צורך.

מהי נטורופתיה?

נטורופתיה היא שיטת טיפול הוליסטית לפיה האדם הוא שלם. לפי השיטה לגוף והנפש יש מערכת יחסים הדוקה ויש חשיבות עליונה לשמור על הגוף והנפש במטרה להשיג את האיזון הדרוש.  מדובר על שיטת טיפול באמצעותו ניתן לשנות את המציאות. במידה וחוקרים את המציאות ניתן להגיע לשינוי הרצוי. נטורופת מקצועי עושה שימוש בצמחי מרפא תוך לקיחת בחשבון משתנים שונים- מדובר על צמחים המאזנים את הגוף ונותנים מענה מקיף לאנשים.

מי קהל היעד של הטיפול?

לשאלה מי קהל היעד של הטיפול התשובה היא מגוון רחב של אנשים וכעת נפרט:

אנשים המעוניינים לחזק את הגוף והנפש

אנשים אשר פתוחים ללמידה אודות אורח החיים שלהם

אנשים המאמינים בדרכים טבעיות לריפוי הגוף

במסגרת השיחה הראשונית עם נטורופת הוא יבקש מכם לענות על שאלות הנוגעות להיסטוריה הרפואית שלכם וגם לבחון את מצב הרוח. נוסף על זאת, מומחה בתחום ידע לכוון את אופי הטיפול בהתאם למטופל, זאת בשל העובדה כי כל אחד מגיב אחרת.

מכאן, יש חשיבות עליונה לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר, כזה אשר יש לו ניסיון רב בתחום וביכולתו לתת לכם הכוונה מלאה. חשוב ביותר לדעת כי מדובר על איש מקצוע אשר רכש השכלה בתחום ומאחוריו סיפורי הצלחה רבים המאפשרים לכם לדעת כי מדובר באיש המקצוע הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

איך נטילת תוספי תזונה יכולה לשפר את מצב הרוח?

אורח החיים המודרני נחשב מלחיץ ביותר עבור רבים – אנשים מוצאים את עצמם לחוצים יתר על המידה בניסיון להספיק כמה שיותר דברים, בין אם מדובר על עבודה או בין אם מדובר על חיים אישיים. הניסיון לשלב בין הדברים עשוי להוביל אנשים לכדי שינוי משמעותי במצב הרוח ולכן רבים פונים לטיפול על מנת למצוא את האיזון ולחזור לחיים מאוזנים. איש מקצוע מיומן ידע לשלב בין אורח החיים לבין תוספים שונים המחזקים את המערכת החיסונית במטרה להוביל לשינוי הרצוי.

במסגרת הטיפול נטורופת משלב גם תפריט תזונתי במטרה לחזק את הגוף באמצעות הכוחות הטבעיים העומדים לרשותו. לעיתים יש צורך בנטילת תוספי תזונה על מנת לשפר את התחושות והרגשות. אנשים המתלוננים על עייפות, חולשה וירידה בתפקוד המערכת החיסונית יכולים להיעזר בתוספים שונים ולחזק את המערכת. לפי מחקרים שנערכו בתחום, נמצא כי יש חשיבות לשינוי אורח חיים באמצעות תפריט מתאים הכולל תוספים של תזונה וכך ניתן לשפר את מצב הרוח הכללי והרגשי.

(תוכן מקודם)

***פושידיגיטל

כתבה מעניינת:

ביטוח מחלות צילום אילטסטרציה פריפיק

איך ניתן להוזיל את המחיר של ביטוח מחלות קשות?

שתפומערכת פורטל זהר.נט ביטוח מחלות קשות הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר, אלא שככל שמתבגרים הביטוח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.