בית / חדשות / ספורט / כדורסל / מכבי כרמיאל מכוונת לצמרת

מכבי כרמיאל מכוונת לצמרת

בקבוצת הכדורסל החלו את ההכנות לעונה הקרובה ובונים קבוצה אשר תיאבק בצמרת ותנסה להעפיל לליגה הארצית. מארק בריסקר ימשיך לאמן את הקבוצה

מאת: אמיר שיבי

מכבי כרמיאל החלה בהכנות לעונה הקרובה. בקבוצה מאוד רוצים להוות פקטור בצמרת ליגה א'. אומנם לא מזכירים את צמד המילים עליית ליגה, אך אנשי כרמיאל יודעים שהעונה אין קבוצה שהיא תהיה מעל הליגה וזו הזמדמנות מצוינת להיאבק על המקום הראשון המוביל לליגה הארצית.

מארק ברסיקר ימשיך לאמן את הקבוצה למרות שעזב וכבר מונה במקומו רונן בראון אך לאחר מספר ימים עזב ונעשתה פנייה נוספת לבריסקר שהסכים לשוב. " יש עוד שבוע עד שהאימונים מתחילים (15/08), ולאט לאט אנחנו בונים את הסגל ואחרי שאני אראה אותם באימונים אני אוכל להגיד מה חסר. השנה אין קבוצה שהיא מעל הליגה ויש לנו סיכוי טוב להיות בצמרת ואולי גם להיאבק על העלייה".

שני שחקני הנוער, גיל נתן ומוריאל גולדבכר עלו לקבוצה הבוגרת ויהיו חלק מסגל הקבוצה. גיא בר שלום, אבי טאיקר, יואב סלמה ואמיר פלג ימשיכו עונה נוספת בכרמיאל. הרכז בועז גלאט אשר שיחק במעלות בעונה האחרונה חזר לכרמיאל. דודי אלדר ודני ליברמן. מי שעוד צפוי להצטרף לכרמיאל הוא ארווין שבצינקו. הנהלת הקבוצה ממשיכה לחפש שחקנים על מנת לחזק את סגל השחקנים.

שתפו

כתבה מעניינת:

מכבי כרמיאל סמל

עונה קשה עם סוף רע

תם ונשלם – מכבי כרמיאל סיימה אמש (ראשון) את העונה עם הפסד נוסף בליגה הארצית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable