בית / חדשות / ספורט / כדורסל / מכבי עירוני כרמיאל: קבוצה עשר!
מכבי עירוני כרמיאל תדרוך מאמן יואב הרשקוביץ copy
צילום באדיבות מכבי עירוני כרמיאל

מכבי עירוני כרמיאל: קבוצה עשר!

שתפו

הקבוצה שמוליכה את הטבלה בליגה ב׳ צפון השיגה שני נצחונות בשבוע ושומרת על מאזן מושלם, 10 נצחונות ב-10 משחקים

מערכת פורטל זהר.נט

מכבי עירוני כרמיאל (עוצמה-הישגי) מליגה ב׳ צפון ממשיכה בדהרה לליגה א׳. הקבוצה שיחקה בשבוע החולף פעמיים וניצחה פעמיים – מה שהעלה את מאזנה ל-10-0 חלק ומושלם. היא מובילה את הטבלה בבטחה.

ביום שני האחרון התקיים משחק השלמה בין מכבי עירוני לאבו סנאן. המשחק התקיים באווירה טובה בין שני המועדונים כאשר ידם של הכרמיאלים הייתה כול הזמן על העליונה. כבר במחצית הראשונה נפתח פער של 20 נקודות ושאר המשחק היה לפרוטוקול בלבד. בסיום 64-48 למכבי עירוני כרמיאל.

קלעים: גל עמור 15, נדב שוורץ 10, שניר אליהו 8, אלי שפין ואיתן הרשקוביץ 6 כל אחד, רוברט מולנר ומוחמד עווד 5  כ"א, דור בראון 3.

כעבור יומיים התקיים משחק חוץ נוסף במסגרת המחזור העשירי, נגד השכנה הפועל נחף. המשחק התחיל בצורה טובה והוגנת ומכבי הובילה ברבע הראשון 19-8. התקפות מהירות והגנה חזקה הגדילו את הפער ברבע השני וכבר 40-24 לכרמיאל.

המחצית השניה נפתחה באגרסיביות מצד נחף. המשחק החל להיות עצבני ומתוח, בשלב מסויים החליטו השופטים לקחת פסק זמן כדי להרגיע את הרוחות. עקב ההתפתחויות על הפרקט, החליט מאמן כרמיאל יואב הרשקוביץ להוציא את את השחקנים הצעירים ולהשאירם על הספסל. בסיום ניצחון למכבי עירוני 59-48.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

 

כתבה מעניינת:

אופק שוסטר מכבי כלנית כרמיאל

מכבי כרמיאל ״עצרה״ ב-100

שתפומערכת פורטל זהר.נט המשחק בין המוליכה של ליגה א׳ צפון, מכבי כלנית כרמיאל לאחרונה בטבלה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.