בית / חדשות / חדשות כרמיאל / מכרמיאל ומסג'ור – היישר ללידה בחניון המיון בבי"ח זיו בצפת
דוברות המרכז הרפואי זיו.
צילום: דוברות המרכז הרפואי זיו

מכרמיאל ומסג'ור – היישר ללידה בחניון המיון בבי"ח זיו בצפת

שתפו

בזכות נחישות הבעל וצוות חדר הלידה של המרכז הרפואי זיו: פאדייה גאנם ילדה את בנה מיד עם הגעתה לחניית המיון

מערכת פורטל זהר.נט

רגע מרגש ודרמטי בחניון המיון בבית החולים זיו בצפת: המיילדת עדי אפוטה מחדר הלידה של המרכז הרפואי זיו יילדה את פאדייה גאנם מסאג'ור בכניסה לחדר המיון, שניות ספורות לאחר שהובהלה למקום על ידי בעלה עמאר.

ביום רביעי האחרון, בעת שעמאר גאנם שהה במקום עבודתו בכרמיאל, חשה פאדייה צירים עזים והתקשרה אליו. עמאר עזב את העבודה במהירות כדי לנסוע לביתו ולאסוף את רעייתו למרכז הרפואי זיו.

במהלך הנסיעה החלה פאדייה להרגיש כי התינוק עומד לצאת לאוויר העולם. בעלה שגילה קור רוח, נכנס מיד לאתר האינטרנט של המרכז הרפואי זיו, העתיק את מספר הטלפון וחייג לחדר המיון. כשה-waze הראה לו שנותרו לו רק 5 דקות נסיעה לבית החולים, הוא ביקש שצוות חדר לידה יחכה לו בכניסה למיון. עדי אפוטה, מיילדת מנוסה מחדר הלידה, רצה לכיוון חניית המיון. מיד כשעמאר ופאדייה הגיעו, עדי החלה במלאכת הלידה. התינוק נולד כעבור שניות, כשהם עדיין בדרכם למיון.

"ממש הרגשתי שהתינוק עומד לצאת. והתחלתי לבכות. פחדתי שזה יקרה בנסיעה", סיפרה פאדייה. בעלה הוסיף: "עליתי במהירות מטורפת בעליות של מירון. לא חשבתי על שום דבר – רק איך אני מביא את פאדייה לחדר הלידה לפני שהיא תלד ברכב. היו רגעים שרציתי להתקשר למשטרה שתלווה אותי, אבל לבסוף התקשרתי למרכז הרפואי זיו ואני שמח שזה הצעד שעשיתי, כי בזכות הטלפון הזה, פאדייה ילדה בדיוק בזמן שצוות חדר הלידה הגיע".

התינוק, שהוריו החליטו לקרוא לו סנד, נולד לאחר ארבע בנות, כך שהשמחה בבית משפחת גאנם כפולה ומכופלת. פאדייה ועמאר הודו לצוות חדר הלידה ואמרו: "בכל פעם מחדש אנו מגלים עד כמה הצוותים בזיו הם מצוינים ומנוסים. כששנינו נלחצנו, עדי המיילדת הרגיעה אותנו ובקור רוח היא עשתה עבודה נפלאה. אנחנו מרגישים בזיו כאילו זה הבית שלנו. פשוט כיף. תודה רבה".

כתבה מעניינת:

החולה האחרון: 50 החלימו מהקורונה בכרמיאל

שתפוחולה קורונה פעיל אחד ואחרון נשאר בכרמיאל. 50 חולים אחרים כבר החלימו מהנגיף מאת גיל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.