Array
(
  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 1
    )

  [_thumbnail_id] => Array
    (
      [0] => 5817
    )

  [photographr] => Array
    (
      [0] => תמונת אילוסטרציה
    )

  [_photographr] => Array
    (
      [0] => field_526e88dd85757
    )

  [journalist] => Array
    (
      [0] => גיל דובריש
    )

  [_journalist] => Array
    (
      [0] => field_526e890585758
    )

  [youtube] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_youtube] => Array
    (
      [0] => field_5309e571a1762
    )

  [youtube2] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_youtube2] => Array
    (
      [0] => field_5371dcbebf175
    )

  [catcolor] => Array
    (
      [0] => #000
    )

  [_catcolor] => Array
    (
      [0] => field_5301f6811eafe
    )

  [catimage] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_catimage] => Array
    (
      [0] => field_53034084449ad
    )

  [slide_template] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [_yoast_wpseo_focuskw] => Array
    (
      [0] => המשפחה עזבה
    )

  [_yoast_wpseo_metadesc] => Array
    (
      [0] => המשפחה שבה אירעה הטרגדיה התגוררה במשך שנים רבות בכרמיאל. ביום שלישי שעבר פרץ ויכוח בין האב לבנו וזה דקר אותו למוות. המשטרה מחפשת אחרי חשוד נוסף שיתכן וסייע לרוצח. קרובי משפחה: הכתובת הייתה על הקיר. מכרמיאל לקריות
    )

  [_yoast_wpseo_linkdex] => Array
    (
      [0] => 68
    )

  [post_views_count] => Array
    (
      [0] => 1791
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 361
    )

  [rank_math_description] => Array
    (
      [0] => המשפחה שבה אירעה הטרגדיה התגוררה במשך שנים רבות בכרמיאל. ביום שלישי שעבר פרץ ויכוח בין האב לבנו וזה דקר אותו למוות. המשטרה מחפשת אחרי חשוד נוסף שיתכן וסייע לרוצח. קרובי משפחה: הכתובת הייתה על הקיר. מכרמיאל לקריות
    )

  [rank_math_focus_keyword] => Array
    (
      [0] => המשפחה עזבה
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)
מכרמיאל לקריות: המשפחה עזבה את כרמיאל כדי לטפל בבן הלוקה בנפשו, השבוע רצח הבן את אביו

מכרמיאל לקריות: המשפחה עזבה את כרמיאל כדי לטפל בבן הלוקה בנפשו, השבוע רצח הבן את אביו

שתפו

המשפחה שבה אירעה הטרגדיה התגוררה במשך שנים רבות בכרמיאל. ביום שלישי שעבר פרץ ויכוח בין האב לבנו וזה דקר אותו למוות. המשטרה מחפשת אחרי חשוד נוסף שיתכן וסייע לרוצח. קרובי משפחה: הכתובת הייתה על הקיר

לאירוע הטרגי שהתרחש ביום שלישי בקריות ופורסם בהרחבה בתקשורת הארצית, שבו נרצח גבר בן 61 ע”י בנו הלוקה בנפשו, יש קשר כרמיאלי עמוק: ההורים וחמשת ילדיהם – ארבע בנות ובן זקונים, התגוררה במשך עשרות שנים בעיר, בבניין המגורים המכונה 9 קומות בשכונת המייסדים, האם ניהלה בעבר עסק פרטי בקניון כיכר העיר.

פרטי האירוע: בעקבות ויכוח קשה שפרץ בין האב לבנו בן ה-30 המתגורר עם הוריו בבית ברחוב העצמאות בקריית אתא, דקר הצעיר את אביו ונמלט. למחרת בערב, שב החשוד לדירה ונתפס ע”י המשטרה. כעת המשטרה מחפשת אחרי חשוד נוסף, תושב הקריות, שהיא סבורה כי היה מעורב ברצח וסייע לבן להימלט.

על פי החקירה הראשונית, האב ובנו טיילו באותו ערב, ישבו בבית קפה והאב אף קנה לו זוג נעליים חדש. לאחר מכן חזרו הביתה. האב הספיק לשוחח עם אשתו, שהודיעה לו כי היא אמורה לסיים את העבודה ולחזור בעוד שעה הביתה. בשלב זה לא ברור בדיוק מה התרחש, ככל הנראה חטף הצעיר התקף פסיכוטי ובמהלך ויכוח קולני עם אביו, שלף סכין ודקר אותו מספר פעמים. לאחר מכן נמלט הבן, כשהוא נוטל עימו את הרכב המשפחתי, וזאת למרות שאין לו רשיון נהיגה. לאחר כמה דקות, החשוד ביצע תאונה עצמית ונמלט מהרכב. בשלב כזה או אחר של האירוע, מאמינים החוקרים כי יחד עימו היה חשוד נוסף, תושב הקריות, אשר סייע לו להימלט מזירת הרצח ויתכן שאף היה בזירה בעת ההתרחשות.

המשטרה איתרה את הרכב הניזוק כעבור כמה דקות, כשהוא נטוש בצד הדרך ומתוך הבנה כי מדובר בתאונת דרכים, יצרה קשר עם האישה, על מנת לדווח לה על כך. האם הייתה בטוחה כי מדובר בטעות בזיהוי מאחר שידעה כי בעלה נמצא עם הבן בבית ולא עשה כל שימוש במכונית. כאשר הגיעה האישה לבית, היא נדהמה לגלות את בעלה מוטל על הרצפה כשהוא חסר הכרה, עם פצעי דקירה רבים בכל חלקי גופו וסכין נעוץ בגבו. היא הזעיקה את כוחות המשטרה ומגן דוד אדום. חובשים ופרמדיקים של מד”א הגיעו למקום, מצאו את הנדקר ללא רוח חיים ונאלצו לקבוע את מותו.

רבים המכירים את הנרצח הוכו בימים האחרונים בהלם כאשר שמעו על האסון, כולם ללא יוצא מן הכלל תיארו את המשפחה כחמה, אוהבת ומלוכדת. אחד השכנים סיפר לנו: “מדובר במשפחה צנועה ומלוכדת, שתמיד אהבה לעזור בעת הצורך, הקנתה חינוך וערכים טובים לילדים והייתה לדוגמה ומופת עבור כולנו. המקרה המצער פשוט לא נתפס”.

בני משפחה סיפרו כי ההורים החליטו לעזוב את כרמיאל לפני למעלה מעשר שנים, לאחד הקיבוצים באזור, על מנת להיות קרובים לבנותיהם שהתגוררו שם, וכן על מנת להעניק טיפול נאות לבנם שסבל מגיל צעיר מדכאונות והתקפים פסיכוטיים. לדברי קרובת משפחה, “הבן המשיך כל העת להתגורר עם הוריו, מעולם לא עבד במקום מסודר. מפעם לפעם הוא נכנס לאשפוז במוסדות שונים, אך תמיד שוחרר משום שרשויות הרווחה טענו כי אינו מסוכן לסביבתו – ולא מצאו עבורו פתרון מתאים לאורך זמן. בעבר כבר איים והיכה את ההורים, היו לא מעט מקרים של אלימות במשפחה בגללו, הכתובת הייתה על הקיר, היה ברור לכולם שזה ייגמר באסון, רק לא ידענו מתי ומי יפול קורבן. זה הגיע למצב שבו הילד בעצמו זעק לעזרה וביקש להתאשפז במוסדות סגורים”.

לפני כארבעה חודשים החליטו בקיבוץ בו התגוררה המשפחה, לסלק אותה מהמקום עקב בעיות משמעתיות והתנהגותיות קשות של הבן. ההורים עברו יחד עימו להתגורר בקריית אתא, וביום שלישי כאמור, אירע האסון הנורא ממנו חששו כל הזמן.

כעת צפוי הבן לעבור בדיקה פסיכיאטרית מקיפה שתקבע האם הוא שפוי על מנת לעמוד לדין בגין הרצח.

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *