מנהלת מטה הבחירות של משה קונינסקי מונתה למבקרת הפנים של עמותת בראט

שתפו

בעקבות מינויה של לימור אוזן לתפקיד במכרז פתוח ועל מנת למנוע ניגוד אינטרסים, היא תפסיק לייצג את סיעת המהפך בוועדות העירייה 

לימור אוזן, מי שהייתה שותפה פעילה ומנהלת מטהו של קונינסקי בבחירות המוניציפליות לפני כשנה וחצי, נבחרה במכרז לשמש כמבקרת הפנים של עמותת בראט בכרמיאל.

לימור, ילידת כרמיאל, בעלת תואר שני בניהול מוסדות ציבור בהתמחות בביקורת ציבורית, העובדת כמנהלת גיוס משאבים וקשרי עסקים וקהילה ברשת המתנ”סים בעכו, זכתה לאחרונה במכרז כמבקרת הפנים של עמותת בראט בכרמיאל.

משה קונינסקי, יו”ר סיעת מהפך שבה חברה לימור, בירך על מינוייה ואיחל לה הצלחה. עוד הוסיף וציין קונינסקי כי “לימור אשת מקצוע מצוינת שתביא לידי ביטוי את יכולותיה בקידום העיר בכלל ועמותת בראט בפרט”.

לנוכח חוק הביקורת, המחייב את המבקר לפעול באובייקטיביות וכן בשל רצונם למנוע, לכאורה, ניגוד עניינים עתידי שיכול להיווצר בשל כהונתו של משה קונינסקי כיו”ר ועדת הביקורת העירונית, המבקרת ביו השאר גם את עמותת בראט, קיבלו משה קונינסקי ולימור אוזן החלטה משותפת, כי נכון יהיה אם לימור תחדל מלייצג את סיעת המהפך כנציגה מטעמה בוועדות העירייה ולא תהיה בכל תפקיד פעיל בסיעה הקשור לעיריית כרמיאל. הודעה מסודרת על כך נמסרה לראש העיר עדי אלדר.

חברי הסיעה ובראשם משה קונינסקי ציינו כי הם “גאים בלימור על זכייתה במכרז כמבקרת פנים, שמחים על התפתחותה המקצועית ומאחלים לה הצלחה בתפקיד”.

לימור אישרה את הדברים וביקשה להודות להנהלת עמותת בראט, לאלכס פלד היו”ר ולשלומי פינקלשטיין המנכ”ל על הבחירה בה. עוד הוסיפה לימור כי היא מאד מעריכה את קונינסקי הן כאדם והן כחבר אישי ואת פועלו לקידום העיר ותושביה, מודה לו על התמיכה והגיבוי שהיו נדבך חשוב בהתלבטות שלה לגשת למכרז ועל ברכת הדרך שנתן לה ואשר הובילה למינוי שקיבלה. לימור הבטיחה כי תמשיך לפעול לטובת העיר בעשייה התנדבותית וציבורית.

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *