קאנטרי טופ קלאב. השיפוצים לא הסתיימו. צילום פרטי
קאנטרי טופ קלאב. השיפוצים לא הסתיימו. צילום פרטי

מנויים בטופ קלאב מאוכזבים: ״משלמים מחיר מלא על חצי עבודה״

שתפו

מנויי הקאנטרי חזרו אחרי פגרת הקורונה שהשיפוצים במתחם לא הסתיימו ועדיין קיימים ליקויים רבים. העירייה: תקופת השיפוץ – מעבר לצפוי בגלל עיכובים בתקציבי ממשלה עקב מערכות הבחירות והקורונה

מאת גיל דובריש

״מאכזב מאוד, היה להם המון זמן להשלים את עבודות השיפוצים והשקיעו כל כך הרבה כסף, כ-2.5 מיליון שקלים – והמקום עדיין נראה זוועה״ כך מתלוננים מנויים בקאנטרי טופ קלאב כרמיאל.

ב-27 במאי חזר הקאנטרי לפעול אחרי הפסקה ארוכה בגלל הקורונה, לשמחתם של המנויים הרבים. אלא שהם הופתעו לגלות כי עבודות השיפוצים במתחם עדיין לא הסתיימו, וזאת למרות שהחלו בדצמבר בהשקעה שנאמדה בכ-2.5 מיליון שקלים. ״חצי שנה הייתה להם לסיים את העבודות, אבל עשו רק ׳חצי עבודה׳ – למרות שאנחנו משלמים מחיר מלא על המנוי״, אמרה לנו אחת המבקרות הקבועות במקום.

מנויים שאיתם דיברנו מציינים שורה של ליקויים בקאנטרי, הם מציינים כי ״יש עיכובים בפתיחת הבריכה הקייצית (אמורה להיפתח השבוע, כלומר באמצע יוני, ג.ד); הבריכה לילדים במתחם המקורה לא פועלת; המלתחות במצב נוראי, אין דלתות אז משתמשים בווילונות פלסטיק לסגירת התאים, חלקם מרופטים וקרועים – אין תחושת פרטיות. במלתחות אין מתקנים להצבת תכשירי הרחצה; המרצפות החדשות במתחם חלקות מדי ומסכנות את הרוחצים, כבר היו מקרי החלקה של אנשים; חפצים פרטיים שהשאריו מנויים בלוקרים ההפרטיים הישנים נזרקו בעת ההחלפה ללוקרים החדשים; אחת מברזיות המים לא תקינה במלואה; במתחם החיצוני שמיועד לשיזוף ומנוחה הקרקע מורכבת מטלאים של אדמה ומשטחי דשא סינתטי, אין ציליות ושמשיות להגנה מספקת מפני השמש; מתקני הכושר חשופים לשמש ורותחים מחום – אי אפשר להשתמש בהם; הסאונה הרטובה והג׳קוזי סגורים לשימוש – בגלל טענה קיימות מגבלות בגלל הקורונה, אבל במועדוני קאנטרי אחרים, בבתי מלון ובצימרים הם פועלים כרגיל, רק אצלנו לא?״

גם זה יכול לעניין אתכם:

לטענת המנויים, בתגובה לביקורת שלהם ולפניותיהם ההנהלה טוענת כי מדובר במצב זמני וכי בקרוב יפתרו הליקויים. חלק מהאנשים מתקוממים, אחד מהם אמר לנו: ״המצב ממש לא נעים. החוויה שלנו נפגעה. היינו מבינים יותר אם היו מעכבים את הפתיחה בעוד כמה שבועות כדי להשלים את העבודות במלואן אבל התחושה היא שהזדרזו לפתוח לפני הזמן. זה לא הטופ קלאב שאני מכיר״.

מנויה אחרת ציינה: ״יש לנו תחושה שהתלונות שלנו נופלות על אוזניים אטומות ולא מקשיבים לנו. אנחנו לא יכולים להקפיא את המנוי, נשארות לנו רק שתי אפשרויות – או לבטל לגמרי את המנוי או להמשיך ולשלם את המחיר המלא. חבל מאוד, זה מאכזב אישית״.

בתגובה מסרה עיריית כרמיאל:

״תקופת השיפוץ אכן התמשכה מעבר לצפוי וזאת מאחר וחלק מהמימון הוא מתקציבי ממשלה שכאמור לא אושרה בשל מערכות הבחירות הרבות וגם בשל הקורונה שלצערנו פקדה גם את ספקי המשנה.

כמו כן אכן נותרו עניין המקלחונים הקבועים (ועל כן הוילונות הזמניים) ובקרות הכניסה (תמונת הצינור השחור לחיבור התשתית לכניסה מבוקרת) ואנו מקווים כי עד סוף החודש כלל העבודות יושלמו.

לגבי נושא אי הפעלת מתקנים בקאנטרי:
1. בריכת הפעוטות לא מאושרת עי משרד הבריאות בהתאם לתו הסגול
2. בריכת הגקוזי לא מאושרת עי משרד הבריאות בהתאם לתו הסגול
3. סאונה רטובה לא מאושרת עי משרד הבריאות בהתאם לתו הסגול
4. קולר מים לא מאושר עי משרד הבריאות (מלבד ברז מזיגה שהוא פעיל בקאנטרי) בהתאם לתו הסגול.

יש לציין כי כל מועדון/קאנטרי שמפעיל את המתקנים הנ"ל עובר על חוקי משרד הבריאות והתו הסגול.

– הבריכה הקייצית נפתחה ב 15/6/2020.

לגבי הריצוף לשמחתנו הרבה נכון להיום שום לקוח לא נפצע מתוצאת החלקה (הגברת ששברה את גפייה לא החליקה וזה לא כתוצאה מרצפה חלקה ואנו מאחלים לה בריאות מלאה ורפואה שלמה) יש לציין כי כלל הריצוף שהוחלף בבריכה הוא מהדרגה המחמירה ביותר למניעת החלקות ומעבר למה שנדרש בחוק.

החלק החיצוני נמצא בתהליך שיקום לאור העבודות ונשתל בו דשא חדש וכך גם רשתות ההצללה יותקנו בשבוע הקרוב כמו בכל שנה בתקופה הזאת.
לקוחות התבקשו לפנות את הלוקרים חודש לפני השיפוץ ואף גם חפציהם נשמרו לתקופה של חודש אחרי השיפוץ, כלל הלקוחות קיבלו טלפונים לבוא ולאסוף את כלל הציוד.

יש לציין כי הנהלת הקאנטרי מתחשבת מאוד בלקוחותיה בתקופה זו ונותנת מענה לכלל הפניות ותמשיך לעשות כך״.

כך נראה קאנטרי טופ קלאב בימים אלה. צילומים: פרטיים

כתבה מעניינת:

בית בראט. צילום ארכיון: פורטל זהר.נט

קורונה בבית בראט: אחות מאומתת, הדיירים בבידוד

שתפומאת גיל דובריש דיירים בבית האבות בראט בכרמיאל נכנסו לבידוד בחדריהם, לאחר שאחת האחיות במקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.