מתחם טרם יציאה צומת היוצרים כרמיאל
מתחם טרם יציאה צומת היוצרים. צילום פרטי

מסוכן: מפגע תחבורתי בצומת מתחם מיון טרם

שתפו

מגבלות בשדה הראיה מונעות מנהגים היוצאים מהחנייה להבחין ברכבים החולפים. חבר המועצה גיא מרציאנו: פניתי לעירייה לפני חצי שנה, הנושא טרם טופל

מערכת פורטל זהר.נט

מפגע תחבורתי בצומת מתחם מיון טרם – רחוב היוצרים מסכן את הנהגים, בעיריית כרמיאל לא ממהרים לתקן את הליקויים למרות התרעות על הבעיה.

מדובר בצומת ברחוב היוצרים שמוביל למתחם המסחרי בו פועלים מיון טרם, מרכול קינגסטור ומכון הכושר אדרנלין. נהגים היוצאים מהמתחם נתקלים בבעיה קשה במיוחד: שדה הראיה שלהם מוגבל מצד שמאל ולא ניתן להבחין ברכבים הנוסעים ברחוב היוצרים, אלא רק ברגע האחרון, כשיוצאים מהצומת לכביש עצמו.

גיא מרציאנו 2018-10
גיא מרציאנו. צילום ארכיון

חבר האופוזיציה גיא מרציאנו מספר כי קיבל פניות מצד תושבים שדיווחו על הליקוי – והתריע על הבעיה במכתב ששלח לראש העיר משה קונינסקי בקיץ האחרון. ״להבנתי קרו שם מספר תאונות בעבר והמפגע מהווה סכנה גדולה לתושבי העיר״ ציין בפנייתו והציע פיתרון: ״סימון 3 חניות ראשונות מצד שמאל ב׳אין חניה׳ תביא לפתיחת שדה ראייה ליוצאים מהמתחם ולרכבים המתקרבים לצומת. פתרון נוסף הוא הצבת מראה במרכז הצומת כדי שהיוצאים מהמתחם יראו את הרכבים המגיעים״.

ראש העיר השיב לפניית מרציאנו ובמכתב ששלח אליו ציין כי בהתייעצות עם מנהלת מחלקת התחבורה הוחלט על ביטול אחת החניות והצבת תמרור עצור ביציאה מהחניון.

למרות תשובת ראש העיר, טוען גיא מרציאנו כי עד היום לא נפתרה הבעיה: ״קיבלתי מייל שקיבלו את המלצתי והנושא יטופל. חצי שנה כבר עברה ושום דבר לא נעשה. לא די בכך, העירייה הציבה במקום פח למיחזור שחוסם עוד יותר את שדה הראייה שמאלה ליוצאים מהצומת. חלם״.

פנינו לעיריית כרמיאל לגבי הנושא, אך עד פרסום הכתבה לא קיבלנו תגובה.

כתבה מעניינת:

נחש צפע צילום אילוסטרציה Depositphotos

בת 17 מכרמיאל הוכשה ע״י נחש ארסי – ולא הרגישה

שתפובת 17.5 מכרמיאל הוכשה ככל הנראה ע״י צפע במהלך טיול לימודי בהר מירון. היא אושפזה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.