בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / מספר חולי הקורונה בכרמיאל: 23
קורונה צילום אילוסטרציה Pixabay
צילום אילוסטרציה Pixabay

מספר חולי הקורונה בכרמיאל: 23

שתפו

עליה מתונה בסוף השבוע במספר החולים המאומתים תושבי העיר. חשש לגורל הבדיקות שהיו אמורות להתבצע בידי קופות החולים בעיר

מאת גיל דובריש

עלייה מתונה במספר חולי הקורונה המאומתים בכרמיאל. בסוף השבוע התווסף חולה נוסף ומספר החולים מתייצב היום (ראשון, 5.4.2020) על 23 בסך הכול. כך לפי נתוני עיריית כרמיאל. יצויין כי במשרד הבריאות מדווחים על 21 חולים, הסיבה לפער בין שני הנתונים לא ברור עדיין. רובם של החולים נמצאים או בבידוד בית או ממתינים להנחיות נוספות ממשרד הבריאות וקופות החולים ובלאו הכי נמצאים בביתם. משפחה של 4 נפשות נשלחה עוד בשבוע שעבר לאשפוז באחד מבתי המלון בארץ. את העלייה המתונה במספר החולים בעיר אפשר לייחס לשתי סיבות עיקריות: האחת, ההקפדה של רוב התושבים על ההנחיות שלא לצאת מהבית שלא לצורך והסיבה השניה – מספר הבדיקות הנמוך בפריפריה.

אמש (מוצ"ש) עודכנה רשימת המיקומים שבהם נכחו חולי קורונה מאומתים בכרמיאל ובאזור. היכנסו לכתבה הכוללת את הרשימה המעודכנת עד לטווח של השבועיים האחרונים.

השבוע היו אמורים להתחיל בביצוע בדיקות לגילוי קורונה בחלק מקופות החולים בכרמיאל, אך בשל המחסור בחומרים בכול רחבי הארץ, הודיעו הקופות על הקפאת היוזמה וכעת קיים חשש כי לא ניתן יהיה לערוך בדיקות כמתוכנן בימים הקרובים.

כמו כן נמשכת האכיפה של הנחיות הממשלה בתוך העיר. בימים האחרונים תוגברו סיורי השיטור העירוני והמשטרה ברחובות ובפארקים הציבוריים. בנוסף הוצבו בכניסות השונות לעיר ניידות משטרה במטרה לתשאל נהגים המגיעים לכאן למטרת בואם.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

נפטרה בת 88 מכרמיאל שחלתה בקורונה

שתפומאת גיל דובריש נפטרה אישה בת 88, תושבת כרמיאל שחלתה בקורונה והייתה מאושפזת במרכז הרפואי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.