הפועל עירוני כרמיאל חוגגת ניצחון דרמטי מול צעירי סכנין. צילום: דוברות הפועל עירוני כרמיאל
הפועל עירוני כרמיאל חוגגת ניצחון דרמטי מול צעירי סכנין. צילום: דוברות הפועל עירוני כרמיאל

מסתכלים על הליגה מלמעלה: כרמיאל במקום הראשון

שתפו

שער דרמטי של מחמוד יוסף בתוספת הזמן העניק להפועל עירוני כרמיאל העניק לקבוצה ניצחון חשוב ואת המקום הראשון בליגה

מאת גיל דובריש

העונה הנפלאה (עד עכשיו) של הפועל עירוני כרמיאל נמשכת – בסוף השבוע הסתיים הסיבוב הראשון עם ניצחון 3:2 על סכנין והעפלה למקום הראשון בטבלה.

עירוני כרמיאל יצאה למשחק חוץ מול צעירי סכנין, אחת הקבוצות החלשות בליגה, אבל היריבה התעלתה על עצמה ועשתה לחניכיו של לירון יגר חיים קשים מהצפוי במשחק דרמטי ומותח.

אוהד עדי כבש ראשון והעלה את כרמיאל ליתרון 1:0 כבר בדקה ה-2, אבל היתרון החזיק מעמד דקה אחת בדיוק והמקומיים השוו ל-1:1 מרגליו של ואיל נזל. ההלם של כרמיאל נמשך כשאותו נזל הבקיע שוב בדקה ה-13 וביצע מהפך, 1:2 למקומיים.

אחרי ההפסקה עלו הכרמיאלים הרבה יותר נחושים, והשוו כבר בדקה ה-47 בזכות שער של אוהד מערבי. כרמיאל המשיכה ללחוץ בידיעה ש-3 נקודות יקנו לה את המקום הראשון בטבלה, אבל הכדור סירה להיכנס… ואז הגיעה תוספת הזמן. 4 דקות מתום המועד החוקי, מחמוד יוסף, שחקן הרכש החדש שהגיע רק לפני שבועיים כבש שער דרמטי, השני שלו בשני משחקים והרים את הספסל של כרמיאל באוויר, 3:2 לכרמיאל, ניצחון סופר חשוב שמבטיח את המקום הראשון בתום הסיבוב! בסכנין התקשו לקבל את השער ואחד משחקניה הספיק לראות את הכרטיס האדום עוד לפני שריקת הסיום.

אחרי 8 משחקים כרמיאל מובילה את הטבלה בליגה ב׳ – צפון א׳, בית א׳ עם 20 נקודות, 2 יותר מהיריבה הגדולה שלה כפר מנדא. שתי הראשונות עוד לא הפסידו העונה בליגה. מלך השערים של הקבוצה הוא מוחמד אבו ריא עם 4 שערים, מיד אחריו יובל שבתאי ואוהד עדי – 3 שערים כל אחד.

הליגה יוצאת לפגרה בגלל שזרוע החורף, הסיבוב השני יחל ב-4.12 במפגש מול ממב״ע רמת הגולן.
הכובשים של כרמיאל נגד צעירי סכנין. צילום: דוברות הפועל עירוני כרמיאל
הכובשים של כרמיאל נגד צעירי סכנין. צילום: דוברות הפועל עירוני כרמיאל

כתבה מעניינת:

אהוד מערבי צילום דוברות הפועל עירוני כרמיאל

הפועל עירוני כרמיאל: חלום העלייה קרוב מתמיד

שתפומאת גיל דובריש ניצחון ענק במשחק הכי חשוב של העונה, הקנה להפועל עירוני כרמיאל את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.