בית / חדשות / חדשות כרמיאל / מפחיד: מצבה ניתקה בעת הלוויה ופגעה באדם
חדשות כרמיאל

מפחיד: מצבה ניתקה בעת הלוויה ופגעה באדם

תושב העיר נפגע בעת הלוויה ממצבת אבן כבדה שנחתה עליו: “ראיתי את האבן מחליקה לכיווני, הספקתי לזוז וניצלתי בנס מפגיעה קשה יותר” 

מאת גיל דובריש

תושב העיר ניצל בנס מפגיעת אבן מצבה כבדה בעת הלוויה שנערכה בבית העלמין העירוני.

א’ השתתף בתחילת השבוע בהלוויה של קרוב משפחה. בסיום ההלוויה ניגשו מספר אנשים וא’ ביניהם לכיוון הקבר, על מנת למלא את הבור באדמה, מנהג הנחשב למצווה גדולה. לפתע התנתקה ממקומה מצבת האבן של המנוח, אשר הוזמנה מראש עוד בחייו וניצבה בסמוך לחלקת הקבר.

א’ מספר: “מילאתי את הבור בשני דליי עפר, כאשר ניגשתי עם הדלי השלישי, התכופפתי ועמדתי לשפוך את תכולת הדלי לבור, ואז לפתע הבחנתי שאבן המצבה, שהציבו אותה צמוד אליי, ניתקה ממקומה והחליקה לכיווני. הופתעתי אבל התעשתתי ממש בזמן ולמרבה המזל הספקתי לזוז קצת הצידה. המצבה הכבדה פגעה מעט בחזה שלי אבל ניצלתי בנס מפגיעה קשה יותר. אני מעריך שמשקל האבן הוא כ-200 קילו, אם לא הייתי רואה אותה נופלת לכיווני בזמן, היא הייתה גורמת לפציעה קשה מאוד ומפילה אותי פנימה לתוך הבור”.

לדברי א’ הוא סובל מכאבים בחזהו, “אבל יהיה בסדר. לא ניגשתי לקבל טיפול רפואי. היה כאן הרבה מזל. אנשים לא ממש חושבים שעליהם להיזהר מאבני מצבה בבית העלמין, אבל הנה, מתברר שגם הן עלולות להיות מסוכנות”.

שתפו

כתבה מעניינת:

חורשת קובי שרידי מדורה

ונדליזם ומדורות בחורשת קובי

גימלאים במועדון הפטאנק מתלוננים על הרס של מסלולים והדלקת אש בחורשה שבהם נוהגים לשחק: ״נס …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable