בית / חדשות / חדשות כרמיאל / מפקד חדש במשטרת כרמיאל
חדשות כרמיאל
ניצב משנה אבי דניאלי. צילום: דוברות המשטרה

מפקד חדש במשטרת כרמיאל

ניצב משנה אבי דניאלי נכנס לתפקידו רשמית ביום ראשון, מחליף את נצ״מ ויקטור בוסקילה שעזב אחרי שנה וחצי בלבד בעקבות הרשעתו בניהול קשר רומנטי עם אחת מפקודותיו

מאת גיל דובריש

דף חדש במשטרת כרמיאל: ביום ראשון התמנה באופן רשמי ניצב משנה אבי דניאלי למפקד תחנת לב הגליל, החולשת על אזור כרמיאל, בקעת בית הכרם ומעלות תרשיחא.

נצ"מ אבי דניאלי, בן 50, הוא תושב חיפה, נשוי ואב לשלושה, בעל תואר ראשון ושני בהיסטוריה של עם ישראל. בסיום שירות הצבאי כקצין קרבי בחיל התותחנים התגייס למשטרת ישראל, שם החל את דרכו במשמר הגבול ביחידת הגידעונים ומשם עבר למשטרה הכחולה. דניאלי מילא שורת תפקידים מבצעיים במחוזות חוף וצפון, בין השאר פיקד על תחנות זיכרון יעקב, בית שאן וטבריה ושימש כקצין אג"מ מרחב עמקים. בתפקידו האחרון שימש סגן המזכיר הבטחוני לשר לביטחון פנים.

נצ״מ דניאלי מחליף בתפקיד את המפקד הקודם, ניצב משנה ויקטור בוסקילה, שעזב בטונים צורמים אחרי כשנה וחצי בלבד בתפקיד. בוסקילה סיים באופן מוקדם מהצפוי את תפקידו כבר בחודש מאי האחרון, וזאת בעקבות הרשעתו בבית הדין למשמעת בגין ניהול קשר רומנטי עם שוטרת שהייתה אחת מפקודותיו בעת שכיהן בעבר על תחנת עכו. לאחר ההרשעה, החליט מפכ”ל המשטרה כי נצ”מ בוסקילה לא יוכל לפקד על התחנה והחליט להעבירו לתפקיד אחר. בחודשים שחלפו מאז מילא את מקומו באופן זמני סנ”צ יעקב ביטון, ותוך כדי כך בוצע תהליך חפיפה עם המפקד החדש, אבי דניאלי.

שתפו

כתבה מעניינת:

כיבוי אש שריפה תחנת דלק

90% מהשריפות – בגלל מגע אדם

מאות שריפות בשבוע, עבודה מסביב לשעון – כך נראה יום עבודה טיפוסי בתחנת הכיבוי לב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable