מפקד משטרת כרמיאל נצ”מ שאול צמח עוזב את תפקידו
מפקד משטרת כרמיאל נצ”מ שאול צמח עוזב את תפקידו

מפקד משטרת כרמיאל נצ”מ שאול צמח עוזב את תפקידו

שתפו

כבר בשבוע הבא  יועבר נצ"מ צמח לתפקיד מפקד הקורס לקצינים בביה”ס לשוטרים בשפרעם. עד למציאת מחליף  ימלא את מקומו בחודשים הקרובים סגנו, סנ”צ אמג’ד שייח

מפקד משטרת כרמיאל, נצ”מ שאול צמח יסיים את תפקידו בשבוע הבא. כך נמסר לזהר הצפון. נצ”מ צמח יעבור לשמש כמפקד קורס קצינים בבית הספר לשוטרים בשפרעם, ובהמשך ינהל את כלל הקורסים לקצינים במרכז ההדרכה החדש של משטרת ישראל שייפתח בבית שמש.

מבחינת נצ”מ צמח, מסתיימת בכך מעט לפני זמנה, קדנציה בת שנתיים וחצי בתפקיד. התפקיד המיועד לו נחשב ליוקרתי במיוחד ומעיד על הכבוד וההערכה שרוחשים לו בצמרת המשטרה.

מאחר שעדיין לא מונה מפקד מחליף, ימלא את תפקידו באופן זמני, סגן המפקד, סנ”צ אמג’ד שייח. תהליך בחירת המפקד החדש תארך לפחות חודשיים-שלושה, כאשר בשלב הראשון תתפרסם הצגת המועמדות ע” הוועדה לבחירת המפקד החדש, בשלב השני יוגשו המועמדויות ולאחר מכן יבחרו המפקח הכללי ומפקד המחוז את מחליפו של צמח על-פי המלצות הוועדה. לכשימונה מפקד חדש, צפוי המפקד היוצא ללוות אותו בתהליך חפיפה מסודר.

בתחנת המשטרה מציינים כי ההודעה על העברתו של נצ”מ צמח לתפקיד הפיקודי בקורס לקצינים היה מהיר יחסית וכי נודע לו על כך רק לפני כחודש ימים.

סנ"צ אמג'ד שייח. ימלא זמנית את מקומו של המפקד היוצא

 

כתבה מעניינת:

רכב הסעות תלמידים צילום אילוסטרציה

קנסות לנהגי הסעות בכרמיאל: איפה מצפים שנחכה לילדים?

שתפונהגי הסעות טוענים להחמרת האכיפה בקנסות על חניה כשהם מחכים שעות ברכביהם לילדים בקייטנות. העירייה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.