בית / Uncategorized / מצעד 3 האלבומים הגרועים של השנה
מצעד 3 האלבומים הגרועים של השנה

מצעד 3 האלבומים הגרועים של השנה

מצעד 3 האלבומים הגרועים של השנה האחרונה

לפעמים צריך להודות בכך שיש אמנים שיש להם נפילות ולא תמיד מצליחים לשחזר הצלחה כלשהיא כזו או אחרת.

Bryan Adams הקנדי שהיה להיט בשנות השמונים והתישעים עם עשרות להיטים חוזר עם אלבום חדש שהפיק לו אותו לא אחר מאשר ג'ף לין מההרכב ELO ובתוכו ישנם 9 קטעים חדשים ועוד 4 קטעי בונוס אקוסטיים וראיון אישי.

זהו אלבומו ה-13 של אדמס והחדשות הם שאין שום חדש תחת השמש,גיטרה רועשת עם שאגות צרודות שלא כל כך מובן מה הוא מנסה להוכיח-ככה לא שרים בשנת 2015 ידידי,האלבום משעמם,לא הצלחתי למצוא בו קטע שיפיל אותי מהכיסא,אבל הוא עדיין לא האלבום הכי נמוך ששמעתי.

Bryan-Adams-Get-Up

David Gilmour לשעבר אדון פינק פלויד גם החליט השנה לשחרר אלבום חדש,לאחר הנפילה עם האלבום האחרון של הפינק פלויד והרדוד הוא כנראה צריך לכסות את העלויות ולהוכיח שהוא עדיין יכול להמשיך כמותג פרטי ולא רק מאחורי העבר שלו עם הפלויד. אלבומו האחרון של דיויד גילמור היה בשנת 2006 שהיה דווקא די מוצלח,גילמור בן ה-69 הוציא את הלבום החדש והוא יתחיל גם במסע הופעות בארה"ב ואירופה.אלבום שמתחיל בשעמום ארוך ומייגע וכך נשמשך לאורך 9 קטעים כאלו,חשבתי שאולי הבעיה היא שצריך לשמוע את האלבום גם בשיטה של 5.1 (מהדורה מיוחדת שיצאה) אבל גם אז לא מצאתי שום דבר שחדש תחת השמש,גילמור ממש משעמם ושוב חוזר על אותם שיטות של ייאוש עם שירה שמנסה להיות גבוהה ולא מאוזנת ומותאמת לשנות ה-2000.

הורד

Lana Del Rey עם אלבומה הדש Honeymoon זוכה אצלי במקום הראשון של האלבום המאכזב ביותר ששמעתי השנה. לנה ששיחררה עשרות שירים בסינגלים ביוטיוב חוזרת עם אלבום רשמי מספר 3 והוא מאופיין בסגנון רטרו מוזר ולא איכותי מבחינת סאונד,ניסיון גרוע של אלמנטים של ג'אז בלוז,השיר  High By The Beach שזכה להיות הלהיט לתחנות המוסיקה הוא שיר שבכלל לא קשור לאלבום,אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הקשבתי לאלבום שרק חיכיתי שהוא יסתיים,הציפייה היתה די גבוהה כיוון שבקטע מספר 14 הובטח לי חידוש לשיר Don’t Let Me Be Misunderstood של הגברת הראשונה של הבלוז נינה סימון והאכזבה היתה גדולה מאוד. למרות שלנה שרה עם ביטחון עצמי גבוהה ניתן לשמוע שממש אין לה רצון לשיר ולנצל את היכולות שלה,אולי זה באמת קשור לכך שהיא אמרה בעבר שהיא כבר עשתה את שלה וכנראה באמת שאין לה מה לחדש,שירים איטיים ומייגעים חסרי תוכן ותועלת.

lanadelrey

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable