בית / חדשות / חברה / מרגישים שחוקים בעבודה? מוזמנים להשתתף בקורסי הסבה חדשים
אשה עבודה עייפות צילום אילוסטרציה
צילום: אילוסטרציה

מרגישים שחוקים בעבודה? מוזמנים להשתתף בקורסי הסבה חדשים

שתפו

הקורסים מוצעים במגוון תחומי עיסוק בכרמיאל ויישובים נוספים בצפון לעובדים העומדים בקריטריונים, במטרה לשדרג את מעמדם בעבודה או לעשות הסבה מקצועית לקראת גיל הפרישה

מדינת ישראל, באמצעות ״קרן מעגלים״, פותחת מגוון קורסים חדשים במהלך פברוארמרץ באזור הצפון, המאפשרים לעובדים המוגדרים "עובדים שחוקים" ללמוד מקצוע במטרה לשדרג את תפקידם או לעבור למקצוע חדש. זאת כדי לאפשר לעובדים אופק תעסוקתי עד לגיל הפרישה ומעבר. הקורסים מוצעים ללא עלות לעובדים העומדים בקריטריונים (לבדיקת זכאות היכנסו לכאן).

הקורסים ייפתחו בכרמיאל ובערים נוספות בצפון כמו ערים מעלות, שלומי, חצור הגלילית ועוד, במגוון תחומים ביניהם: בקרים מתוכנתים, חשבי שכר, הנהלת חשבונות 1+2, חשמלאי מוסמך וחשמלאי מעשי תלת פאזי, מנהל עבודה בבנייןתלת שלבי לבעלי רקע, בוחן רישוי רכב, מטפלות יום, ניהול מלאי ורכש, סייעות לרופאי שיניים, רפלקסולוגיה, פדיקור מניקור, איפור מקצועי ועודמרבית הקורסים מתקיימים לאחר שעות העבודה.

יפה ויגודסקי, יו"ר קרן מעגלים: "שחיקה בעבודה היא אחת המגיפות הנפוצות ביותר של המאה ה-21, שכן בעידן המודרני העלייה בתוחלת החיים ואורח החיים האינטנסיבי מעצימים את השחיקה. תופעת השחיקה עולה ככל שהגיל עולה, בעיקר בשל העובדה שבגיל מבוגר קיימת תחושת מיאוס ממקום העבודה הספציפי או מהמקצוע בו העובד עוסק כבר שנים רבות. אחד הגורמים המובילים לשחיקה בגילאי 50+ טמון גם בעובדה שבגיל מאוחר קיימת סוג של חרדה מאופק מקצועי אפשרי. מחקרים מצאו שהכשרות מקצועיות לתפקיד חדש או לקריירה שניה הן דרך בטוחה להילחם בשחיקה. אנו מברכים על כל קורס חדש שנפתח וממליצים לתושבי הדרום והסביבה לבדוק את זכאותם, להירשם ולנצל את זכותם".

כתבה מעניינת:

פרויקט כרמי BST בכרמיאל של קבוצת בסט. צילום: איצקין אדריכלים

התחלות הבנייה בכרמיאל זינקו פי ארבעה בשנת 2019

שתפו357 דירות חדשות החלו להיבנות בעיר בשנה החולפת. דני מור – מנכ"ל חברת בסט יזום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.