מידן שטיינברג מידן שטיינברג מקבל חיבוק מאשתו בסוף המשחק. צילום הפועל עירוני כרמיאל חיבוק לאשתו בסוף המשחק. צילום הפועל עירוני כרמיאל
מידן שטיינברג מקבל חיבוק מאשתו בסוף המשחק. צילום הפועל עירוני כרמיאל

מרגש: הכרמיאלי שכבש ונפרד מהקבוצה עד לסוף העונה

שתפו

הקפטן הכרמיאלי מידן שטיינברג נכנס לשחק בפעם האחרונה העונה, רגע לפני ניתוח ותהליך שיקום ממושך, והפך לגיבור המשחק עם שער ובישול

מאת גיל דובריש

מרגש במיוחד: קפטן הפועל עירוני כרמיאל מידן שטיינברג, כבש ובישל במשחקו האחרון העונה במדי הקבוצה – הוא ייאלץ להיעדר כחצי שנה מהמגרשים עקב ניתוח ושיקום ממושך. שטיינברג הסוחב כבר שנתיים פציעה טורדנית בעקבות קרע בירך, אמור לעבור בקרוב את הניתוח – ובמועדון מקווים לראותו בחזרה על הדשא בעונה הבאה.

מעבר לפרידה המרגשת (והזמנית) מהקפטן, היה גם משחק כדורגל בסוף השבוע בכרמיאל, כשהפועל עירוני אירחה את איחוד מג׳ד אל כרום, קבוצה שעדיין לא השיגה נקודות העונה. חניכיו של לירון יגר עברו את המשוכה, אבל זה לא היה קל כמו שזה נראה. יובל שבתאי העלה ליתרון 0:1 במחצית, אבל עד לרבע שעה האחרונה כרמיאל לא השכילה לנצל את המצבים ליד השער ולכבוש שערים נוספים. ואז… בדקה ה-75 נכנס לשחק מידן שטיינברג, כאמור בהופעה אחרונה לפני הניתוח והשיקום – והפך לגיבור המשחק. זמן קצר אחרי כניסתו הוא בישל שער לשאדי חמדאן, ובהמשך כבש בעצמו, 0:3 לכרמיאל. עם שריקת הסיום רץ שטיינברג לעבר היציע שם התחבק עם אשתו, ברגע מרגש עד דמעות.

אחרי 3 מחזורים כרמיאל מדורגת במקום השני אחרי כפר מנדא, עם מספר נקודות זהה (7) כשרק יחס השערים מבדיל ביניהן.

בבית א׳ של מחוז צפון א׳ בו משחקת כרמיאל, יש 9 קבוצות. בתום העונה הסדירה יעלו 3 הראשונות לפלייאוף העליון וייאבקו על הכרטיסים לליגה א׳. העונה הורחב הפלייאוף העליון ויכלול 6 קבוצות במחוז צפון א׳ (בניגוד לעונה הקודמת, אז עלו לפלייאוף העליון רק שתי הראשונות מכל בית). הפלייאוף העליון יכלול  3 קבוצות מבית א׳ ו-3 קבוצות מבית ב׳ שיתמודדו ביניהן בשיטת ליגה, במשחקי בית וחוץ – במשך 10 מחזורים. בסיום, הראשונה בפלייאוף תעפיל אוטומטית לליגה א׳ והסגנית תתמודד במשחק מכריע מול הסגנית בפלייאוף העליון במחוז צפון ב׳.

>>> היכנסו ללוח המשחקים המלא של הפועל עירוני כרמיאל בליגה ב׳

הכובשים של כרמיאל (מימין לשמאל): שאדי חמדאן, יובל שבתאי ומידן שטיינברג. צילום: הפועל עירוני כרמיאל
הכובשים של כרמיאל נגד מג׳ד אל כרום (מימין לשמאל): שאדי חמדאן, יובל שבתאי ומידן שטיינברג. צילום: הפועל עירוני כרמיאל
סלפי ניצחון של המאמן לירון יגר וחניכיו. צילום: הפועל עירוני כרמיאל
סלפי ניצחון של המאמן לירון יגר וחניכיו. צילום: הפועל עירוני כרמיאל

כתבה מעניינת:

קבוצת הפועל עירוני כרמיאל. צילום: הפועל עירוני כרמיאל

לאלא לנד: מהראן לאלא הדיח את כרמיאל מהגביע

שתפוהחלוץ הוותיק שירד מליגת העל כבש צמד בניצחון כפר מנדא על הפועל עירוני כרמיאל בסיבוב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.