רגע לפני פגיעה: צעיר חומק בקפיצה מרכב נוסע במהירות. צילום לפי סעיף 27א׳ בחוק זכויות יוצרים
רגע לפני פגיעה: צעיר חומק בקפיצה מרכב נוסע במהירות. צילום לפי סעיף 27א׳ בחוק זכויות יוצרים

משחקים מסוכנים בחופש הגדול: צעיר ניצל בנס מפגיעת רכב

שתפו

צפו: רכב פותח בנסיעה מהירה לעבר קבוצת נערים על הכביש, אחד הצעירים קופץ ברגע האחרון וניצל בנס מאסון

מאת גיל דובריש

משחקים מסוכנים על הכביש בכרמיאל בחופש הגדול. רק בנס נמנע לאחרונה אסון כבד לאחר שצעיר הצליח לחמוק ברגע האחרון מפגיעת רכב דוהר.

רוב הנערים מבחינים במכונית המגיעה וחומקים הצידה בזמן, אך אחד מהם כמעט נדרס! המכונית עוברת במרחק סנטימטרים בודדים ממנו, הוא קופץ לעבר המדרכה הסמוכה ונחלץ ברגע האחרון מפגיעה קשה. התגובה של חבריו מיד אחרי האירוע מפתיעה: למרות שאחד מהם ניגש לשאול לשלומו, נדמה כי רוב הצעירים פשוט פורצים בצחוק מתגלגל.

יהודה (השם המלא שמור במערכת), שכנו של הצלם שתיעד את המתרחש, פירסם בקבוצת כרמיאלים מדברים בפייסבוק את הסרטון והעלה פוסט שהפך מיד לוויראלי. הוא פנה ישירות לציבור ההורים הכרמיאלים וכתב: ״תקשיבו טוב טוב כל ההורים שיש להם ילדים שמסתובבים בלילות בחופש הגדול! תמנעו את האסון הבא שיכול להתרחש בכרמיאל!״

בהמשך תיאר יהודה את המתרחש בסרטון: ״תראו… את הילד שקופץ ובורח מהרכב כנראה של אחד החברים שלו שעוד שנייה רוצח אותו – ומבחינתם זה היה מצחיק״.

הכותב גם פנה אל המשטרה והשיטור העירוני וביקש: ״להציב ניידת כל הלילה שלא תזוז מהאזורים בהם מתרכזים ילדים בלילות כי המוות הבא שיהיה בכרמיאל יהה חתום עליכם! בבניין שלי כל יום מתריעים וקוראים לכם על רעש אותי אישת הרעש פחות מעניין, אבל החיים של הילדים שלכם כן! הניידות מגיעות לרבע שעה וזזות… אני חוזר מהעבודה כל לילה ורואה את כל המתרחש. אתם לא באמת שם תעלו הילוך ותשמרו על הילדים של כולם״.

מעיריית כרמיאל נמסר: ״אגף הביטחון והחירום בעיריית כרמיאל פועל במסירות וללא ליאות כל השנה ומתגבר את הסיורים בעיקר בחופשות. במידה ומתעוררת בעיה כלשהי, התושבים מוזמנים לפנות למוקד 106 הפועל 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע. בנוסף, עיריית כרמיאל, הכינה תוכנית פעילות גדושה לקיץ עבור בני נוער שתפורסם בימים הקרובים״.

כתבה מעניינת:

רכבים טעינה חשמלית

גיל הרכבים הממוצע בכרמיאל – כ-7 וחצי שנים

שתפוכרמיאל מדורגת במקום טוב באמצע, הרחק מקלאנסווה ובית עילית אבל גם לא קרובה אל רמת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *