בית / כרמיאל / פלילי ומשפטי / משפצים לקראת החגים? את זה אתם חייבים לדעת
הסכם ממון. צילום אילוסטרציה: PixaBay
צילום אילוסטרציה: PixaBay

משפצים לקראת החגים? את זה אתם חייבים לדעת

שתפו

עו״ד יגאל וטמן, מקרקעין תכנון ובניה, דיני ירושות וצוואות, דיני חוזים ומכרזים, גביה והסדרי חובות, ליווי משפטי לעסקים, ליויי בקנייה ומכירה של נדל״ן, רחוב הנפח 10 כרמיאל, 0546813122

משפצים לקראת החגים? הסכם עבודה עם קבלן שיפוצים יתרום לשקט הנפשי שלכם ויהפוך את תהליך השיפוץ לחוויה נעימה. הסכם טוב ומקיף עם קבלן השיפוצים יעיד על מקצועיות הקבלן, יאפשר לכם לדעת מתי בדיוק העבודה תתחיל ומתי היא תסתיים, מהם תחומי האחריות של הקבלן, מהם חומרי העבודה הספציפיים איתם יעבוד הקבלן וזאת במטרה להבטיח שהוא לא יעגל שום פינות ותקבלו את התמורה על כספכם במלואה.

הבטחות ומילים שנעים לשמוע זה אומנם נחמד, אולם חשוב לזכור שכמדובר בעסקה גדולה כמו שיפוץ, תוודאו שיש לכם ערובה בכתב. הסכם עבודה הוא השלב החשוב ביותר בתהליך שיפוץ הדירה והוא נועד להבטיח שהעניינים מתנהלים בהתאם למה שסיכמתם עם קבלן השיפוצים מראש.

הסכם עבודה טוב, רצוי שיכלול סעיפים כמו תנאי תשלום, פירוט אודות לוחות הזמנים ותיחום גבולות האחריות של קבלן השיפוצים, הסכם מעולה יכלול גם סעיפים שממבט ראשון לא נראים כל כך חשובים כמו טיב החומרים, ומה יהיה אם נחליט לוותר או להוסיף עבודה במהלך השיפוץ עצמו.

חשוב לדעת שגם אם הקבלן מציג בפניכם "הסכם סטנדרטי" ואומר שזה ההסכם הנהוג, ושהמון לקוחות קודמים חתמו על ההסכם הזהאין זה אומר שאין באפשרותכם לדרוש לערוך בו שינויים.

זכרו, אתם הגורם המשלם ובהיעדר הסכם מפורט עם קבלן השיפוצים הסיכון יהיה עליכם ותתקשו להוכיח את טענותיכם במקרים בהם תתברר אי התאמה בין רצונכם לבין התוצאה בפועל.

*אין באמור לעיל משום ייעוץ משפטי מחייב והמידע המוצג לעיל מוצג לצורך הרחבת הידע בנושא, לצורך בירור מקצועי פנו לעורך דינכם.

הזכויות שמורות ליגאל וטמןעו"ד. אין לראות בכתוב לעיל משום חוות דעת משפטית ו/או ייעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו.

כתבה מעניינת:

נוימרק בכר דריקר-מן קונינסקי עורכי דין נוטריון וגישור כרמיאל

תביעה אזרחית נגררת לפלילים

שתפובאדיבות נוימרק, בכר, דריקר מן, קונינסקי – חברת עורכי דין, נוטריון וגישור רחוב הגליל 2 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.