משרד הבינוי: בשנה האחרונה שווקו 787 דירות בכרמיאל
משרד הבינוי: בשנה האחרונה שווקו 787 דירות בכרמיאל

משרד הבינוי: בשנה האחרונה שווקו 787 דירות בכרמיאל

שתפו

השר אורי אריאל התייחס לבנייה בעיר במסיבת עיתונאים מיוחדת לסיכום שנת 2014

 

במסיבת עיתונאים לסיכום שנת 2014 שערכו משרד הבינוי ורשות מקרקעי ישראל בתחילת השבוע חשף שר הבינוי אורי אריאל את נתוני השיווק לשנת 2014, שנחשבים לטענתו הטובים ביותר בתולדות מדינת ישראל.

מהנתונים שהציג השר אריאל, עולה כי שנת 2014 היא שנת שיא בכל הזמנים בשיווק הקרקעות מאז קום המדינה. בשנה האחרונה פורסמו מכרזי קרקע למספר שיא של 50,551 דירות, בין כלל השיווקים ניתן למצוא גם כי בעיר כרמיאל שיווקו משרד הבינוי ורשות מקרקעי ישראל במהלך שנת 2014, 787 יחידות דיור חדשות.

לדברי השר אריאל: “זהו יום חג למדינת ישראל ולאזרחים – שנת 2014 היא שנת שיא בשיווקים מאז קום המדינה. נמשיך לשווק עוד ועוד קרקעות בכל רחבי הארץ כדי להוזיל את מחירי הדיור לציבור בישראל. אנחנו לא מוותרים על אף עיר בישראל. בדיוק כפי ששיווקנו בכרמיאל, כך אנו משווקים בכל רחבי הארץ ונלחמים על כל יחידת דיור. בע”ה נמשיך ונפעל לקידום העיר והתפתחותה, בשיתוף פעולה מלא עם ראש העיר. חזרנו לתכנן בהיקפים גדולים – יש עליה מרשימה באישור תכניות,  שילשנו את מספר יחידות הדיור בתכנון והגדלנו את המלאי. מחירי הקרקעות יורדים. אנחנו מסתכלים על ציבור רוכשי הדירות, לטובת הורדת מחירי הדירות, במקום כמה כסף תקבל המדינה.

בנצי ליברמן, מנהל רשות מקרקעי ישראל אמר: “מצאנו את הנוסחה לפתרון מצוקת הדיור. יש פתרונות לחסמים, הגדלנו והחזרנו את התכנון ובעיקר הבטחנו שיש לנו סחורה במחסנים גם לשנים הבאות, והסכמי הגג מביאים תוצאות”.

כתבה מעניינת:

שירות התעסוקה כרמיאל צילום ארכיון

סימן טוב: לראשונה מאז תחילת המלחמה ירידה במספר דורשי העבודה

שתפומערכת פורטל זהר.נט סימנים חיוביים ראשונים של התעוררות מחודשת בכרמיאל. לראשונה מאז תחילת מלחמת כ"ב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *