שחקני רכש הפועל עירוני כרמיאל
מימין לשמאל: בשאר דאהר, מוחמד אבו ריא, שאדי חמדאן ואיליה זאיקה. צילומים: הפועל עירוני כרמיאל

מתחזקת: שחקני הרכש החדשים של הפועל עירוני כרמיאל

שתפו

מאת גיל דובריש

בהפועל עירוני כרמיאל ממשיכים לעבוד חזק בקיץ. אחרי שהחתימו כמה מעמודי התווך של העונה החולפת במטרה לשמור עד כמה שאפשר על השלד הקיים, המשיכו בכרמיאל בהחתמות, גם של שחקנים קיימים וגם של שחקני חיזוק חדשים. מי שטרם הושגו איתו סיכומים לעונה הבאה הוא מלך שערי הקבוצה בעונה החולפת, ארד אלבז, ועדיין לא ברור האם ימשיך עונה נוספת.

המועדון סיכם את התנאים עם שלושה שחקני בית נוספים: מוחמד סוואד שימשיך לעונה שלישית, ליעד בראונשטיין וניזאר כבת שעלה מקבוצת הנוער של המועדון.

בנוסף בוצעו מספר החתמות של שחקנים חדשים ובולטים. אל בין הקורות חזר בשאר דאהר (29), שוערה של עירוני צפת בעונה הקודמת. דאהר היה שוער הקבוצה הכרמיאלית (שהתפרקה) בשנים קודמות וכאן למעשה החל את הקריירה שלו בבוגרים. דאהר נוסף שחוזר לכרמיאל הוא הקשר ראמי דאהר (29) ששיחק בשתי העונות האחרונות בהפועל פורדיס מליגה א׳. גם עבורו זו סגירת מעגל וחזרה לכרמיאל, בה שיחק בעבר.

לחיזוק החלק הקדמי החתימה כרמיאל שני שחקנים חדשים: שאדי חמדאן (26) חלוצה של סקציה מעלות בעונה החולפת שכבש במדיה 7 שערים ב-21 משחקים ומוחמד אבו ריא (32) שהגיע ממכבי כפר קנא, הקבוצה שעלתה לליגה א׳ – במדיה כבש בעונה שעברה 9 שערים.

עם כל הכבוד למצטרפים החדשים, השחקן הכי מעניין שחתם בימים האחרונים בהפועל עירוני כרמיאל הוא איליה זאיקה (30) שחוזר אחרי עונה אחת לשורות הקבוצה. זאיקה היה שותף לעונת העלייה מליגה ג׳ לליגה ב׳ בעונה הראשונה של המועדון. עם הצטרפותו סיפר לדף הפייסבוק של הקבוצה: ״שמח לחזור למקום שהוא בית בשבילי… כמובן שיש למועדון שאיפות ומטרות ומקווה לעזור לקבוצה להשיג אותם״.
סיכום ביניים של המתרחש בסגל, נכון להיום:

ממשיכים:

יובל שבתאי, מידן שטיינברג, סהר דהן, אהוד מערבי, אוהד עדי, הרן אלגרישי, מוחמד סוואד, ליעד בראונשטיין, ניזאר כבת (עלה מהנוער).

הצטרפו:

שאדי חמדאן, מוחמד אבו ריא, בשאר דאהר, רמי דאהר, איליה זאיקה (חוזר אחרי שנה).

עזבו:

בר מתן, גבי קסא, יוסי סמו, מוחמד חלילה, שרון מלכה, ליאור סילבר, נתן נודלמן

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל משחק אימון

הפועל כרמיאל מתכוננת לעונה החדשה

שתפומאת גיל דובריש הפועל עירוני כרמיאל ממשיכה בהכנות לקראת פתיחת עונת 2021-22 בליגה ב׳ צפון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.