צילום אילוסטרציה

מתי בית דפוס הוא הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות?

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

חשבתם לרגע שבתי דפוס כבר לא רלוונטיים עבורכם כי היום אתם עושים כמעט הכול אונליין? אם כך, אם תעצרו לחשוב על הדברים יותר לעומק, אתם תראו שזה כלל לא מדויק. בתי הדפוס ממשיכים להיות רלוונטיים באינספור מקרים, שכן יש מצבים שבהם לא נוכל להסתפק רק בגרסה דיגיטלית של משהו שאנחנו מעצבים ורוצים להפיץ. למשל: כאשר נרצה להדפיס שמשונית או כאשר נרצה להדפיס על קאפה. לכן, בין אם אתם מחפשים את הדרך הכי טובה שיש לעצב מחדש את המשרד שלכם בעזרת תמונות מודפסות ובין אם אתם רוצים להדפיס כרטיסי ביקור מסוגים שונים, אתם צריכים למצוא לכם בית דפוס מוביל.

צילום אילוסטרציה

איך תבחרו בית דפוס מקצועי?

למען האמת, כאשר תתחילו לעשות את החיפוש הראשוני שלכם בנושא, אתם תגלו שיש הרבה מאוד בתי דפוס בישראל, וזאת למרות העידן הטכנולוגי והדיגיטלי שבו אנחנו חיים. לכן, אם אתם רוצים להגדיל את הסיכוי לצאת מרוצים מהשירות שתקבלו כאשר תפנו אל בית דפוס כזה או אחר, חשוב שתבדקו כמה פרטים מראש. לדוגמה, איזה שירותים מחכים לכם במקום? והאם אותו בית דפוס שאליו תפנו יוכל להוות, בכל פעם מחדש, את הכתובת הנכונה עבור הדרישות שלכם? האם מדובר על מקום שבו תוכלו להזמין אינספור מוצרים שונים שעליהם ניתן יהיה להדפיס, כמו למשל:

  1. הדפסה על גלויות והזמנות
  2. הדפסה של פולדרים
  3. הדפסה של פליירים
  4. הדפסת חוברות וקטלוגים
  5. הדפסת פוסטרים בגדלים שונים ועוד

בנוסף, כמובן שהכול חייב להיות כמה יותר נגיש ונוח מבחינתכם, הלקוחות. במילים אחרות, אם תגיעו לבית דפוס שלא מאפשר לכם לבצע את הזמנת ההדפסות שלכם אונליין, על ידי העלאה ועיצוב בעזרת המחשב שמולו אתם יושבים, הרי שהכול יהיה פחות נוח. אתם לא באמת רוצים לבחור בבית דפוס שיהיה עליכם להגיע אליו פיזית כדי לבצע את ההזמנה, ולכן השאלה איזה אתר יש לבית הדפוס ועד כמה הוא מתקדם ונגיש תשפיע על בחירתכם.

כמה עולות ההדפסות השונות?

לבסוף, בחיפוש אחר בית הדפוס המושלם מבחינתכם, כמובן שיש משמעות גם לשאלת המחירים. האם, במידה ותרצו להדפיס הזמנות לחתונה שלכם, תהיו מוכנים לשלם כל מחיר שגובים מכם? או שתעדיפו לעשות חיפוש, השוואה ולמצוא מקום שבו המחירים ייראו לכם יותר סבירים? כדאי לבדוק את נושא העלויות, כי אין טעם לשלם מחירים כפולים על שירותי ההדפסות שבהם אתם מעוניינים. בנוסף, אם ברור לכם שתצטרכו לעיתים קרובות את שירותיו של בית הדפוס עבור העסק שלכם, נושא המחיר יהיה עוד יותר משמעותי. לכן רצוי לעשות מחקר מעמיק בנושא הזה עוד לפני שאתם שולחים את ההזמנה הראשונה להדפסה, כי רק כך תדעו כמה באמת תשלמו בסוף התהליך.

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

מכנסי עבודה. צילום אילוסטרציה

איך לבחור נכון מכנסי עבודה?

שתפומערכת פורטל זהר.נט כאשר הולכים לעבודה רוב הסיכויים כי מדובר על לא מעט שעות ולכן, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.