ענת קסלר שמעוני ביואורגונומי

מתי בפעם האחרונה נתת זמן לעצמך?

שתפו

ענת קסלר מנהלת את קליניקת Time To Heal שמתמחה בטיפול במספר שיטות שמאזנות בין הגוף והנפש. בקרוב היא תערוך סדנת תשליך לנשים

מאת גיל דובריש

חלק גדול מאיתנו נוטה לפחדים, חרדות, כעסים ודכאון – ולא סתם – דרך החיים שלנו היא מהירה מאוד, לחוצה ומלחיצה, אם זה בעבודה, בלימודים ואף בתא המשפחתי שלנו. כולנו מתמודדים עם הבעיות האלה, רובנו ממשיכים לחפש שנים על גבי שנים את הדרך הנכונה לאזן את חיינו. פעמים רבות אנחנו מרגישים תקועים, ואנחנו חושבים שאנחנו יודעים כיצד לצאת מהמצב אליו נקלענו, אך לא באמת מצליחים לעשות זאת.

Time To Heal היא קליניקה בכרמיאל הדוגלת בטיפול במספר שיטות לאיזון בין הגוף והנפש ומשלבת בין שיטת הטיפול הביואורגונומי והאימון בהתאמה אישית וייחודית לכל מטופל. השילוב בין השיטות הוא כלי יעיל לשיפור איכות החיים, שחרור טראומות, החלמה מפציעות ומחלות, התגברות מפחדים ועוד. כל טיפול אורך כשעה ומתאים למבוגרים, ילדים ותינוקות. התוצאות החיוביות ניכרות בתוך זמן קצר!

הקליניקה מנוהלת ע״י ענת קסלר (שמעוני), מטפלת הוליסטית בשיטת ביואורגונומי בעלת ותק של 4 שנים בתחום. ״לשיטת הטיפול המיוחדת הזו הגעתי בעקבות מסע אישי וחיפוש מעמיק אחר דרך נכונה ומדוייקת לטיפול ואיזון גוף ונפש. בעקבות גירושיי מבן זוגי חיפשתי דרך התמודדות עם פחדים וחרדות. נפגשתי עם ד״ר נוגה גזית, מנהלת המכללהה לביואורגונומי בקיבוץ גשר ונשביתי בקסמי הטיפול המהיר והיעיל״.

– מהי שיטת הביואורגונומי?

״ביו זה חיים, אורגונומי היא אנרגיה, לכל דבר ביקום יש אנרגיה, יש אנרגיות שליליות ויש אנרגיות חיוביות, השיטה היא כלי יעיל לחיזוק האנרגיה החיובית, מה שעוזר לשחרר את הגוף ואת הנפש מטראומות, להחלים ממחלות ולהתגבר על פחדים. התוצאות ניכרות בתוך זמן קצר. הטיפול שאורך כשעה מתבצע באמצעות עפעוף בשילוב אימון עם קלפים טיפוליים״.

שיטת הביואורגונומי הומצאה ע״י ווילהלם רייך (אורגונומי) ופותחה ושוכללה ע״י רפי רוזן ז"ל. זו שיטה נכונה ומדוייקת לטיפול באיזון גוף נפש. המטופל שמגיע לפגישה עם ענת, מתבקש לציין את שמו, תאריך הלידה ולציין את הבעיות שמהן הוא סובל. בהתאם לנתונים האלה מתחילה ענת בטיפול. ההתקדמות היא לפי האבחון שמבצעת ענת על המטופל שלה.

הטיפולים מתבצעים בקליניקה של ענת, בביתה, באווירה רגועה ושקטה התורמת להצלחת הטיפול. ענת מספרת על אחוזי הצלחה גבוהים מאוד, גם במקומות שבהם הרפואה הקונבנציונלית נכשלה.

מטופלים מספרים על סיפורי הצלחה מרשימים. י׳ מספר: ״הייתה לאשתי אבן בבלוטת הרוק. היא הייתה מועמדת לניתוח כאופצית טיפול אחרונה לאבן. היא הכירה את ענת והחליטה לנסות. אחרי סדרת טיפולים שארכה חודש ימים התקשרה ענת לאשתי ואמרה לה ללכת לעשות אולטרסאונד כי האבן איננה. כמובן שהלכנו לעשות אולטרסאונד אצל מומחה לאזור הצוואר ולהפתעתנו האבן נעלמה. נכנסנו להתהליך הזה סקפטיים ויצאנו מאמינים גדולים. וגם אחרי שהמומחה אמר לנו היינו בשוק שזה עבד בצורה כזאת מהירה וטובה. ללא טיפול פיזי. מעבר לבעיה הרפואית ענת עזרה גם בחרדות אישיות. ואכן גם פה ראינו שינוי משמעותי לטובה. אנחנו ממליצים מאוד על הטיפול אצל ענת לא משנה מה הבעיה זה באמת ה-Time To Heal. נשאר רק לומר תודה רבה ענת!״

ר׳ מספרת: ״אחרי שבוע שלם שסבלתי מכאב ראש, לא ידעתי ממה הוא, מה לעשות איתו וגם הרופאים לא ידעו איך לעזור – פניתי לענת. ענת טיפלה ובי וברגע ידעה להגיד מה היה הגורם ואיך לרפא. בזכות הטיפול המסור שלה הכאב ראש שסבלתי ממנו שבוע נעלם תוך יום! ענת את מופלאה״.

בקרוב תחל ההרשמה לסדנת תשליך המיועדת לנשים ואשר תיערך ממש לפני החגים. הסדנה תכלול בין השאר מדיטציה לסליחה ושליחה של כל הדברים שלא משרתים אותנו עוד בחיינו, כלים מיוחדים להתמודדות, מתנות ועוד.

טלפון לתיאום טיפול בקליניקה או לפרטים על הסדנה הקרובה, 0542230158.

(מ.)

כתבה מעניינת:

קבלן הריסות

איך למצוא קבלן הריסות בצורה נכונה?

שתפומערכת פורטל זהר.נט במידה ואתם מחפשים קבלן הריסות, עליכם יהיה לבדוק היטב על מנת לבחור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.