בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / מתכננים לנסוע ברכבת בסופ״ש הבא? התחנה בכרמיאל תהיה סגורה
רכבת תחנה כרמיאל לוח זמנים 2019

מתכננים לנסוע ברכבת בסופ״ש הבא? התחנה בכרמיאל תהיה סגורה

שתפו

עבודות תשתית בקריית מוצקין יגרמו להפסקת שירות הרכבות מתחנת כרמיאל החל מהלילה שבין חמישי לשישי ועד ליום ראשון לפנות בוקר

מערכת פורטל זהר.נט

אם אתם מתכננים לנסוע לחיפה, לתל אביב או לנתב״ג ברכבת בסוף השבוע הבא, 13.9-14.9, יש לנו בשורות רעות עבורכם: תיאלצו לשנות תוכניות או למצוא דרכים חלופיות. זאת משום שתחנת כרמיאל כמו גם תחנת אחיהוד, יהיו סגורות.

הפעילות בתחנת כרמיאל תיפסק החל מהלילה שבין חמישי לשישי ועד ליום ראשון לפנות בוקר וזאת בשל עבודות תשתית באזור הקריות. כחלק מתוכנית התחזוקה השנתית, יבוצעו בתחנת קריית מוצקין עבודות שדרוג והחלפה של מפלג, מרכיב מסילה הכולל את המסוט והמנוע המכאני שלו, שתפקידו להסיט את הרכבות ממסילה אחת לאחרת. העבודה תתבצע על ידי צוותי מהנדסים, מפעילי ציוד הנדסי ואנשי תשתיות ומערכות תקשורת ואיתות, וכן כלים מסילתיים כבדים של רכבת ישראל. בשל העבודות, ייסגרו לתנועה חלק מהמסילות הסמוכות לקריית מוצקין, מיום שישי ה-13.9.19 בשעה 00:01 (הלילה שבין חמישי לשישי), ועד יום שישי עם סיום השירות, וכן ממוצאי שבת ה-14.9.19 ועד יום ראשון ה-15.9.19 בשעה 4:00.

בשל העבודות תחנות כרמיאל ואחיהוד יסגרו לשירות במשך יומיים רצופים, בשישי ושבת הבאים. קווי האוטובוסים באיזור יופעלו במתכונת מתוגברת בהתאם לשעות הפעילות שלהם. התחנות יפתחו מחדש לציבור ביום ראשון ה-15.9.19 בשעה 4:00.

מרכבת ישראל נמסר: ״לנוסעי הרכבת בימים אלה מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל, בפייסבוק, וביישומון. אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית ומודים על ההבנה והסבלנות״.

תישארו מעודכנים:

 

כתבה מעניינת:

קורונה צילום אילוסטרציה pixabay

בתוך 24 שעות: תושב כרמיאל שני נפטר מקורונה

שתפומאת גיל דובריש לא בדרך הזו רצינו לסיים את שנת תש"פ… שני נפטרים מכרמיאל ממחלת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.