מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך, ד״ר אורנה שמחון. צילום: דוברות משרד החינוך
מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך, ד״ר אורנה שמחון. צילום: דוברות משרד החינוך

מתנה לשנה החדשה: כרמיאל זכתה בפרס החינוך המחוזי

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

גם זו דרך מוצלחת לפתוח שנה אזרחית חדשה: ועדת שיפוט מחוזית העניקה את פרס החינוך המחוזי ל-5 רשויות מקומיות ואזוריות בצפון, בהן כרמיאל. בעקבות זכייתה של כרמיאל, תמליץ ועדת הפרס על העיר לפרס החינוך הארצי.ֿ

ביחד עם כרמיאל זכו בפרס המחוזי גם מועצה אזורית מעלה יוסף, העיר עכו, העיר צפת ומועצה מקומית מזרעה.

ראש העיר משה קונינסקי התבשר על קבלת הפרס על-ידי מנהלת מחוז הצפון אורנה שמחון. לדבריו, ״התמונה החינוכית של העיר מעידה על הישגים גבוהים בכל חלקי המערכת. העובדה שנבחרנו לקבל את פרס החינוך המחוזי היא עוד סממן למה שאנחנו כבר יודעים – יש לנו מערכת חינוך טובה, ערכית וחדשנית, עם מנהלים וצוותי חינוך מסורים ומקצועיים, חינוך בלתי פורמלי יוצא דופן שהולך ומתפתח. מרגש לזכות בפרס החשוב הזה, אבל אני מבטיח שאנו לא נשקוט על השמרים ולו לרגע. נמשיך להשקיע ולקדם את מערכת החינוך שלנו לשיאים חדשים ולמצוינות בכל התחומים״.

עוד ציין ראש העיר: ״לאורך השנה האחרונה, למרות, ובמקביל להתמודדות יוצאת דופן עם מגיפת הקורונה, זכו רבים מבתי הספר בכרמיאל בפרסים וציונים לשבח, כאשר מנהל ביה"ס אורט כרמים אילן פרסטר נבחר למנהל מצטיין וכי שלושת בתי הספר המקיפים שלנו כרמים, פסגות ואמית זכו לפרסים ולדירוג גבוה. גם נתוני הבגרויות, הנשירה והפעילות בתחום הנוער זכו להערכה רבה״.

קונינסקי הודה לכל הגורמים במערכת: ״אני מבקש להודות באופן אישי לעובדי ההוראה, מנהלים וצוותי חינוך, לצוות עובדי מינהל החינוך על כל אגפיו, להנהגת ההורים, השותפים שלנו לכל דבר ועניין וכמובן לראש מינהל החינוך, אודי איזק, המוביל את כל המערכת הזו למצוינות למרות כל האתגרים שבדרך״.

מנהלת המחוז ד״ר אורנה שמחון, בירכה את ראשי הרשויות, מנהלי אגפי החינוך, מנהלים, מוריי בתי הספר וכל הצוותים החינוכיים בישובים הזוכים על עבודתם: ״הישגי הרשויות בהיבטים הלימודיים הרגשיים והחברתיים ראויים לשבח. ישובים אלה הצטיינו גם בהתנהלות הרשויות בתקופה מאתגרת זאת. משרד החינוך פועל יחד עם הרשויות לקידום מערכת החינוך בשגרה ובחירום . תודה לכל חברי ועדת הפרס, למפקח המחוז אמיר מיכאל ולרכזת הועדה חניתה מעוז״.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

אלון אזולאי וח״כ אופיר כץ צילום יח״צ

חדש: 15 מלגות חדשות לסטודנטים ממשפחות מעוטות בכרמיאל

שתפובשורות נהדרות עבור צעירי כרמיאל: במאמץ משותף של איש העסקים אלון אזולאי וחבר הכנסת אופיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.