כרמיאל ניצחה את חדרה
כרמיאל ניצחה את חדרה

מ.ס כרמיאל לא הצליחה לעלות

שתפו

הקבוצה עדיין בסכנת ירידה לליגה ב' סיימה את משחקה הביתי עם מעלות בתיקו 1:1. סויסה ודונט יאמנו את הקבוצה עד לסיום העונה.

השבוע גורלי אשר עומד בפני מ.ס כרמיאל נפתח ביום שישי האחרון מול הסקציה מעלות. האורחת ממעלות עלתה ליתרון(כאמל הוארי/18) אך אהוד מערבי איזן את התוצאה בדקה ה 30 וחילק את הנקודות. הקבוצה עדיין בסכנת ירידה לליגה ב' כאשר ארבעה מחזורים לסיום העונה כרמיאל במקום ה- 11 עם 29 נקודות במאזנה. שתיים נקודות יותר מאסי גלבוע אשר במקום ה 14 המוביל למבחני ההישרדות, וארבע נקודות יותר מבית"ר נהריה שמתחת לקו האדום.

מערבי, לו זה שער שלישי העונה אמר בסיום המשחק, " כבשתי שער חשוב אבל לצערי זה הספיק רק לנקודה. אנחנו חייבים כמה שיותר נקודות כדי להישאר בליגה בלי המבחנים. יש לנו עכשיו משחק עונה בחוץ נגד מכבי צור שלום ואני מאוד מקווה שננצח את המשחק ונעשה צעד משמעותי להישארות בליגה".

ארגון האוהדים של הקבוצה ULTRAS KARMIEL לא עודד ברבע השעה הראשונה של המשחק מאחר והשם צפת עדיין מצוין בשמה של הקבוצה. הארגון רוצה ששם הקבוצה הרשמי יהיה מ.ס כרמיאל.

מחאת הוצאת השם צפת
מחאת הוצאת השם צפת

שלושה ימים לפני המשחק נגד מעלות עזב מאמן הקבוצה יוסי סופר את תפקידו לאחר שבוע בלבד. סופר שלח הודעת sms (מסרון) בו הודיע ליו"ר הקבוצה ציון טויטו על עזיבתו. טויטו: " הוא כתב שהוא לא מעוניין להמשיך, הודה לנו על ההזדמנות לאמן ואיחל לנו בהצלחה בהמשך".

עד לסיום העונה צביקה (קיצי) דונט ואילן סויסה יהיו צוות האימון של הקבוצה. סויסה משמש בתור מאמן-שחקן. במשחק מול מעלות טויטו עמד על הקווים וניהל את המשחק יחד עם צוות האימון.

 

כתבה מעניינת:

הסכם הפועל עירוני כרמיאל פרחי כרמיאל. צילום הפועל עירוני כרמיאל 2021-05

סוף עידן: המכללה לכדורגל נסגרת

שתפואחרי למעלה מ-30 שנים סוגרת עמותת פרחי כרמיאל את פעילות הכדורגל ומעבירה אותה להפועל עירוני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.