בית / חדשות / ספורט / כדורגל / מ.ס כרמיאל סגרה את הסיבוב הראשון עם הפסד
חדשות כרמיאל

מ.ס כרמיאל סגרה את הסיבוב הראשון עם הפסד

שתפו

מאת אמיר שיבי

במשחק שסגר את הסיבוב הראשון בליגה א' מ.ס כרמיאל נוצחה  במשחק החוץ נגד אסי גלבוע 3:2.

המשחק נפתח טוב בעבור כרמיאל שעלתה ליתרון כבר בדקה השמינית משער של שחקני הגלבוע אט אט חזרו למשחק וכבשו שלושה שערים, שניים מהם בדקות הסיום כדי לנצח את המשחק. בכרמיאל נשארו רק עם המחמאות.

לאחר חמישה עשר מחזורים כרמיאל צברה 19 נקודות ונמצאת במקום העשירי, מרחק של שבע נקודות ממעלות הנמצאת מתחת לקו האדום, ומרחק של חמש נקודות מהפועל כפר כנא שבמקום החמישי המוביל לפליאוף העליון.

מנג'ר ובלם הקבוצה, אילן סויסה מסכם את הסיבוב הראשון: "יוצאים לפגרה מאוכזבים. ציפינו להשיג יותר מהסיבוב הזה. נקווה שבסיבוב השני נשיג יותר נקודות. יש קבוצה לנו טובה ואנחנו מסוגלים להשיג הרבה יותר".

גם מאמן הקבוצה יצחק בוזורגי סיים את הסיבוב הראשון ברגשות מעורבים: "אני חושב שיש לנו קבוצה טובה ופיספסנו כמה נקודות. לקח זמן עד שהקבוצה התחברה ובאמצע גם צירפנו שחקנים. הצגנו יכולת טובה בלא מעט משחקים וזה לא תמיד התבטא בנקודות".

מאיזה משחק יצאת הכי מאוכזב ?
" שני משחקים. הרצליה וטבריה. התוצאות בשני המשחקים האלה, 3:0 ו – 4:0 לא שיקפו. אחרי שספגנו גול ראשון מוקדם הגענו להרבה מצבים אבל הכדור לא נכנס. שרואים את התוצאה חושבים שרק קבוצה אחת הייתה על המגרש, אבל זה לא ככה. לא נפלנו מהיריבות שלנו".

מאיזה משחק יצאת הכי מרוצה ?
" המשחק נגד נשר. למרות ההפסד היינו טובים מאוד במשחק הזה. הצגנו יכולת ממש גבוהה מול המובילה ואחת הקבוצות הטובות בליגה עם תקציב אדיר".

" אני מקווה שבסיבוב השני נשיג יותר נקודות כי יש לנו קבוצה מצוינת. אני מקווה שהפצועים (אלון בוזורגי ובאשר דאהר) יחזרו לסיבוב השני ויוסיפו הרבה כח לקבוצה".

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל מידן שטיינברג חתם 2019-07

הפועל עירוני כרמיאל: מידן שטיינברג חתם, מבחנים בסוף החודש

שתפובתאריכים 29 עד 31 ביולי יתקיימו שלושה ימי אימון מרוכזים שבהם הצוות המקצועי יבחר את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.