בית / חדשות / ספורט / כדורגל / מ.ס כרמיאל עדיין לא ניצחון
מ.ס כרמיאל
מ.ס כרמיאל

מ.ס כרמיאל עדיין לא ניצחון

שבעה מחזורי ליגה חלפו וכרמיאל לא טעמה ניצחון מהו. למרות המצב מעמדו של המאמן איתי מרדכי עדיין יציב.

פתיחת העונה הגרועה של מ.ס כרמיאל נמשכת. הקבוצה נוצחה במסגרת המחזור השביעי בחוץ על ידי מוליכת הטבלה הפועל חדרה 2:0. ההפסד מציב את הקבוצה במקום ה – 15 והלפני האחרון עם נקודה אחת בודדה.

קפטן ובלם הקבוצה אילן סויסה: " אנחנו היינו בסדר גמור במשחק הזה אבל אנחנו לא מצליחים להביא נקודות וזאת בעיה. ברגע שיגיע הניצחון הראשון אנחנו נצא  מהמצב הזה".

צריך להשיג אותו
" כן, צריך בכח להשיג אותו אבל אני מאמין שהוא יגיע בקרוב מאוד כי יש פה שחקנים מאוד מוכשרים".

יהיו שינויים בקבוצה?
" חושבים על הכל. אנחנו צריכים לשבת וראות מה עושים ולקבל החלטות. אנחנו רוצים רק להישאר בליגה. ידעתי שזה יהיה ככה כי יש ירידת מתח אחרי עונה כזו וזה לא פשוט לשחזר עונה כזאת שוב. כל עונה היא בפני עצמה וזה הכדורגל ומה שיפה בו".

מאמן הקבוצה איתי מרדכי גם התייחס למצב הקבוצה, " במצב הזה אני מעדיף לעבוד קשה מאשר לדבר. כל דבר שאני אגיד ישמע כתירוצים וקלישאות וזה יראה לא טוב. יש לנו השבוע שני משחקים השבוע ונראה איך נעבור אותם. אני לא פוחד לקחת אחריות ואם אני הבעיה אז אני הבעיה ואין לי בעיה לפנות את המקום שלי. אני מאוד מעריך ומכבד את האנשים בכרמיאל. אחרי ההפסד בחדרה אני רציתי ללכת ודיברתי עם ציון (טויטו) ושאלתי אותו אם אני הולך אז יש לו מאמן שיבוא במקומי כבר ליום שלישי והוא ענה לי שלא, אז אמרתי לו שעדיף שיהיה מאמן שהוא לא טוב מאשר שלא יהיה מאמן. אלו שני משחקים שהם מאוד חשובים ואחריהם נעשה הערכת מצב מחודשת".

ביום שלישי (14:15) תשלים כרמיאל את משחקה הדחוי מהמחזור השישי כשתארח את הפועל אסי גלבוע (מקום 10, 8 נקודות). בשבת תארח הקבוצה את איחוד בני מג'דל כרום (מקום 8, 11 נקודות) לדרבי גלילי.

שתפו

כתבה מעניינת:

כדורגלנים צילום אילוסטרציה פיקסביי 2019-03

אפליה? תלמידים מאגודות מקצועיות לא מורשים לשחק בנבחרות בתי הספר

תלמידים שמשחקים בקבוצות הרשומות בהתאחדות לכדורגל אינם יכולים לקחת חלק במשחקי ליגות בתי הספר. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable